dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

wyposażenie łazienki

| muratordom.pl » Tagi » wyposażenie łazienki
Wszystko na temat Wyposażenie łazienki w Muratordom. Porady, artykuły, zdjęcia.
Znalezionych wyników: 42

Łazienka na każdą kieszeń: elegancka, efektowna, funkcjonalna

Wykończenie i wyposażenie łazienki stanowi poważne wyzwanie. Materiały okładzinowe na ściany i podłogę są kosztowne, a urządzenia montuje się na stałe. Ważny jest więc ich odpowiedni wybór i...

Dodatkowa łazienka w domu

O tym, że w domu jest za mało łazienek lub że są za małe, przekonujemy się najczęściej wtedy, gdy wzrasta liczba domowników. Urządzenie łazienki w nowym miejscu łączy się z poważną przebudową,...

Utrzymanie czystości w łazience. Wyposażenie łazienki ułatwiające sprzątanie

Utrzymanie porządku w łazience nie jest łatwe. Odpowiednio dobierając wyposażenie łazienki, możesz jednak sprawić, by jej sprzątanie nie przysparzało problemów, a wręcz stało się przyjemne i...

wyświetleń: 0

 09.08.2017

 dodał: Andrzej T. Papliński

Idziesz do sklepu z wyposażeniem łazienek? Czy wystarczy oczekiwać, że sprzedawca da niższą cenę? Promocji jest więcej - projekt, usługa montażu, użyteczny prezent od producenta. Warto kupować w pakiecie, czyli kilka produktów od razu - radzi nasz ekspert, Marek Dobosz.

Co robią styliści, aby mała łazienka była optycznie większa? ARANŻACJA ŁAZIENKI

Dobry projekt łazienki to podstawa. Przemyślane decyzje dotyczące doboru materiałów, kolorystyki i stylu zaprocentują bezpretensjonalną estetyką. A proste rozwiązania są zawsze ponadczasowe.

Montujemy lustro w łazience

Najpopularniejszym i najpraktyczniejszym sposobem na zamocowanie lustra w łazience jest wklejenie go w glazurę. O ile lustro nie jest bardzo duże, każdy może to zrobić samodzielnie. Do mocowania...

Kosze na bieliznę

Wśród pojemników na bieliznę możemy przebierać do woli...

Akcesoria łazienkowe

Mydelniczki, kubki, półeczki, wieszaki, itd. są nieodłącznymi elementami wyposażenia łazienki. Nadają wnętrzu indywidualny charakter, a przede wszystkim ułatwiają utrzymanie porządku. 

Wymiana syfonu pod umywalką

Brudna woda kapie spod umywalki. Kolejne uszczelnianie starego syfonu nie starcza na długo. Nadszedł więc czas, by wymienić go na nowy.

Lustro w łazience

Lustro, to dla wielu z nas najważniejszy przedmiot w łazience. Jeśli zadbamy, by miało odpowiednią oprawę i otoczenie – na pewno zobaczymy w nim tylko to, co najpiękniejsze.

Woda na wolności

Łazienka bez podziałów, bez jasno określonych granic. Wąska przestrzeń została tu maksymalnie i pomysłowo wykorzystana.

Wielkie szczotkowanie

Nawet najlepszy preparat do czyszczenia sanitariatów sam nic nie zdziała...

Jak ukryć pralkę - pomysł na zabudowę pralki w łazience

Sześcienna bryła pralki. Nieefektowna i niezbędna. Dyskretnie ukryta w zabudowie mruczy melodie na jeden bęben, nie burząc harmonii łazienki. Oto nasz pomysł, jak ukryć pralkę w łazience.

Płyty zamiast mebli

Możliwości systemów suchej zabudowy nie kończą się na estetycznym wykańczaniu skosów poddasza, ścian czy sufitów. Zabudowa z płyt na stelażu może zastąpić niejeden łazienkowy...

Kwiaty w łazience

Wiele roślin lubi takie wilgotne i ciepłe powietrze. Zatem łazienka to wspaniałe miejsce dla kwiatów, ale pod jednym warunkiem - musi mieć choćby małe okno.

Rozmieszczenie urządzeń w łazience

Jeśli wiemy już, ile i jakie urządzenia będą potrzebne w naszej łazience, trzeba zastanowić się w jaki sposób je funkcjonalnie i estetycznie rozmieścić.
1 2 3 »
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT