dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

układanie wykładziny

| muratordom.pl » Tagi » układanie wykładziny
Wszystko na temat Układanie wykładziny w Muratordom. Porady, artykuły, zdjęcia.
Znalezionych wyników: 4

Układanie wykładziny. Jak ją wymierzyć i w jaki sposób mocować? Film

Zanim kupisz wykładzię dywanową musisz wyliczyć, ile będziesz jej potrzebował. Podpowiadamy zatem, jak wymierzyć pomieszczenia. Przedstawiamy też najpopularniejsze sposoby układania wykładziny.

Wykładziny dywanowe - rodzaje i układanie podłogowej wykładziny dywanowej

Wykładziny dywanowe chronią przed hałasem i zimnem. Tego rodzaju wykładziny podłogowe są miękkie, sprężyste, kolorowe i niezbyt drogie. Zarówno kolorem, jak i fakturą ocieplają pokój. Dlatego właśnie...
galeria

Wykładzina na schodach betonowych. Jak ją ułożyć?

Schody betonowe najprościej wykończyć układając na nich wykładzine dywanową. Wykładzina na schodach prezentuje się ładnie, pod warunkiem, że zostanie właściwie zamocowana.

wyświetleń: 2719

 04.03.2016

 dodał: Magdalena Wrzosek

Gdy już zdecydujemy się na zakup wykładziny dywanowej musimy dokładnie zmierzyć wielkość pomieszczenia, w którym wykładzina będzie układana. Zapytaliśmy eksperta w jaki sposób ułożyć wykładzinę dywanową a także jak obliczyć niezbędną ilość wykładziny do pomieszczenia.

Wykładziny elastyczne. Rodzaje i układanie elastycznych wykładzin podłogowych

Wykładziny elastyczne są ciepłe i przyjemne w dotyku oraz łatwo je utrzymać w czystości. Poza tym tego rodzaju wykładziny podłogowe są niedrogie i dostępne w sklepach w wielu kolorach i wzorach....