dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

rośliny w domu

| muratordom.pl » Tagi » rośliny w domu
Wszystko na temat Rośliny w domu w Muratordom. Porady, artykuły, zdjęcia.
Znalezionych wyników: 5

Ogrody wertykalne we wnętrzach. Jak założyć i pielęgnować ogród pionowy w domu?

Ogrody wertykalne coraz częściej spotyka się we wnętrzach. Jak założyć i pielęgnować "ekologiczną ścianę" w domu? Jakie gatunki roślin wybrać?

Kreatywna (bez-donicowa) uprawa roślin pokojowych

Z reguły rośliny pokojowe uprawia się w donicach lub skrzyniach. Tymczasem w przypadku niektórych gatunków można pokusić się o bardziej niesztampowe rozwiązania. Uprawa roślin w domu na...

Płatki i włoszczyzna

Warzywa w kuchni są zawsze pod ręką, warto zatem dostrzec ich dekoracyjny potencjał. Dodając nowalijki do kwiatowych bukietów, można stworzyć nową jakość.

wyświetleń: 1557

 14.03.2016

 dodał: Newseria

Zima nie służy roślinom doniczkowym. Po pierwsze w pomieszczeniach jest zbyt sucho, po drugie brakuje im słońca, a po trzecie nie można otwierać okien, bo kwiatom to nie służy... Zobacz, co na temat pielęgnacji roślin doniczkowych zimą mówi florystka.

Sadzenie storczyka na korze korkowej

Sadzenie storczyka na korze korkowej może się wydawać skomplikowane. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Pani Monika Włodarczyk z Warszawskiego Towarzystwa Miłośników Orchidei pokazuje, jak...
MURATOR.TV

Kaktusy - kłujące piękno

Niedotykalskie kaktusy obejdą się bez codziennej porcji czułości i wody. Swój oschły charakter rekompensują defektowym wyglądem.

Rośliny we wnętrzu: oryginalne kwiatowe dekoracje

Kwiaty doniczkowe ozdabiają i podkreślają charakter pomieszczenia kolorem i oryginalną formą. Można je dobrać tak, by idealnie pasowały do otoczenia. Czasem to kształt liścia staje się inspiracją.