logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15912

Remont mieszkania w 30-letnim bloku

Mieszkanie znajduje się w trzydziestoletnim bloku w Warszawie i przez 1/3 tego czasu było wynajmowane. Nie przeprowadzano w nim żadnych remontów. Powierzchnia użytkowa wynosi 50,4 m kw.

Podczas przeprowadzonych prac wymieniono m.in. : stolarkę okienną i drzwiową, całą elektrykę oraz hydraulikę. Wyburzona została ściana działowa między kuchnią a pokojem dziennym, dzięki czemu mieszkanie optycznie powiększyło się. Stara, zniszczona klepka drewniana z licznymi brakami została zamieniona na wysokiej klasy panele podłogowe o nowoczesnym wyglądzie. Natomiast w części kuchennej oraz w przedpokoju położono gres, który do złudzenia przypomina surowy beton. W łazience, aby optycznie ją powiększyć, zastosowano głównie biel, a dla przełamania kolorystyki w kabinie prysznicowej typu walk-in płytki o fakturze drewna. Wszystkie urządzenia sanitarne zostały wymienione. Oprócz tego otynkowano, wyrównano i pomalowano ściany farbami lateksowymi. Jedna ze ścian w pokoju dziennym wyłożona jest białą cegłą. Wykonano sufity podwieszane.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY