logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15887

Mieszkanie na warszawskiej Ochocie

Mieszkanie ma powierzchnię 27 m2 i znajduje się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy zlokalizowanej na warszawskiej Ochocie.
Zastaliśmy je w kiepskim stanie. Przez wiele lat było kompletnie niedoinwestowane. Wymagało troski i wielu, wielu napraw.
Razem z żoną zdecydowaliśmy się na wyrzucenie praktycznie wszystkiego z wyjątkiem okna w pokoju i drzwi wejściowych.
Remont rozpoczął się na początku kwietnia 2017 i skończył się w połowie maja 2017. Udało nam się w krótkim czasie skoordynować pracę kilku wykonawców. Myślę, że mieliśmy całkiem dobre tempo. Usunęliśmy stary parkiet, spróchniałe legary, wyburzyliśmy ściany kuchni oraz przylegające do niej ogromne jak na kawalerkę pawlacze. Mieszkanie "dostało" całkowicie nową hydraulikę, elektrykę. Nasi fachowcy zrobili nową wylewkę, ułożyli płytki, gres... Na jednej ze ścian udało się również odsłonić cegły.  Całość projektu udało się zamknąć w kwocie 39,800 zł z meblami i AGD. Jesteśmy z tego wyniku bardzo zadowoleni. Nie jest to nasz pierwszy remont. Bywało różnie... Czasem kompromisy były bolesne. Tym razem projekt sprawił nam dużo radości. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY