logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15691

Radykalny remont z przebudową

Kompleksowy, radykalny remont wraz z przebudową. Z pierwotnej struktury pozostały jedynie mury zewnętrzne, wszystko po najmniejszą rurkę, kabelek zostało wymienione na nowe (instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, grzewcze, okna, drzwi, wyposażenie itd.). Udokumentowany finalny efekt powoduje, że 10 na 10 ludzi oglądających omawiane mieszkanie nie daje wiary, że to ten sam lokal, którym był kiedyś. Koszt remontu równy blisko rynkowej wartości mieszkania. Bezkompromisowa przebudowa wnętrza, nowa aranżacja pomieszczeń. Zestawienie fotografii PRZED i PO wprawia w zdumienie oglądających. Ze 100-letniego mieszkania z PRL'owskim wyposażeniem, trzeszczącymi podłogami, popękanymi ścianami, kaflowymi piecami na węgiel stworzyliśmy całkiem nowy lokal wyposażony w:
- grzane podłogi,
- skórzane meble,
- sprzęty renomowanych marek,
- meble z naturalnego drewna (np. buk korespondujący z drzewami wokół domu) wyprodukowane przez rodzime manufaktury.
Mieszkanie tworzone w bezkompromisowym stylu i przy bardzo wysokiej jakości wykonania, zawiera przedpokój, łazienkę, kuchnię, salon, sypialnię, modelarnie, przedpokój II, biuro. Zastosowane rozwiązania, w zestawieniu z tym "co było", zapierają dech w piersi i wywołują niedowierzanie u oglądających. Projekt powstał w wyniku pasji i miłości do miejsca lokalizacji obiektu, w którym się wychowaliśmy. Mieszkanie ma 120 m2 i znajduje się w najpiękniejszej dzielnicy w mieście. Totalny hit remontowy, lokal był modernizowany przez 3 lata bez jakichkolwiek półśrodków. Stworzyliśmy raj na ziemi.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY