logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15534

Kapitalny remont łazienki

Jesteśmy młodym małżeństwem i sami wyremontowaliśmy łazienkę od podstaw, dosłownie sami. Chcieliśmy się podzielić naszym wykonaniem i pomysłem.

Przeprowadziliśmy kapitalny remont łazienki o wymiarach 1,6x4,8 m. Kompletna wymiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej i wentylacyjnej. Zrobiono sufit podwieszany z płyt KG (dwupoziomowy, podświetlany). Wbudowano piękne półki wnękowe ozdobione w środku kamieniem. Na ścianach ułożone duże płytki ceramiczne w kształcie falistym o ciepłym kolorze miodowo-piaskowym. Wstawione duże lustro. Na podłodze ułożono płytki gresowe w kształcie podłużnym (ciemny dąb). Zamontowano piękną ceramiczną wannę wolno stojącą. Zakupiono meble z półkami wiszącymi w kolorze ciemny dąb, w miejscu, gdzie zabudowana jest pralka.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY