logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15527

Remont za drobne

Wiosną tego roku postanowiliśmy dokonać liftingu domu rodziców, do którego się niedawno wprowadziliśmy, a kompletnie nie był w naszym stylu. Środków na wynajęcie profesjonalnej ekipy remontowej oraz zakup mebli z ekskluzywnego salonu nie mieliśmy, więc zadecydowaliśmy wykonać remont samodzielnie, a dokładnie zmodernizować dotychczasowe pomieszczenia oraz znajdujące się tam sprzęty. Celem było przede wszystkim odświeżenie wnętrza z lat 90-tych, nadając mu nutę nowoczesności. Zaczęliśmy od:

1. Modernizacja klatki schodowej - stan zastany: schody oraz drzwi drewniane lakierowane, boazeria na suficie w kolorze schodów i drzwi, na ścianie tapeta - wykonane prace: odnowienie schodów oraz drzwi poprzez zdarcie kilku warstw lakieru, oszlifowaniu, zabejcowaniu nową farbą w kolorze ciemny dąb (stopnie), śnieżna biel (podstopnie, drzwi, boezeria na suficie), następnie część korytarza wygładziliśmy, oszlifowaliśmy i przemalowaliśmy na kolor brudny szary, a jedną ścianę - przy schodach wytapetowaliśmy tapetą z fakturą białej cegły.

2. Modernizacja toalety - stan zastany: kafelki na ścianach w kolorze niebieskiej mozaiki, pożółkły sufit oraz ściany - wykonane prace: pomalowanie kafli ściennych - renowacyjną farbą przeznaczoną do ściennych płytek ceramicznych na kolor czysta biel, ściny przemalowaliśmy na kolor jasno-szary, a sufit na biało, dodatkowo wprowadziliśmy kilka turkusowych elementów dekoracyjnych.

3. Modernizacja kuchni - stan zastany: szafki kuchenne w kolorze machoniowym, mazane brązowe płytki ścienne, stół i zestaw krzeseł w kolorze machoń z seledynowymi obiciami - wykonane prace: przemalowanie szafek, kafli, krzeseł i stołu na biało - farbami renowacyjnymi. Krzesła dodatkowo obiliśmy nowym, szarym materiałem - WSZYSTKO ZA MNIEJ NIŻ 1 500 ZŁ.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY