logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15480

Remont generalny mieszkania

Generalny remont mojego mieszkania zakończył się tydzień temu. Teraz pozostaje mi tylko je udekorować na święta i będzie wyglądało idealnie :)

Wykonano następujące prace:
- podwieszanie sufitów (ozdobne sufity podwieszane z taśmami led),
- wyburzanie ścianki w celu powiększenia pomieszczeń,
- wygładzanie ścian,
- wymiana grzejników,
- malowanie ścian,
- kafelkowanie,
- panele,
- wstawianie drzwi,
- montowanie oświetlenia w sufitach podwieszanych,
- montaż taśmy LED,
- montaż nowoczesnych mebli kuchennych z oświetleniem podszafkowym,
- montaż szafy przesuwnej w przedpokoju,
- tynk ozdobny i wiele wiele innych rzeczy.

We wszystkich pomieszczeniach dominują odcienie szarości, lecz są one ożywione innymi, odważnymi kolorami. Dobrałam kolory tak, aby wszystkie ze sobą dobrze współgrały. W kuchni ściany są jasno szare, a szafki limonkowe z ciemnym szarym. Kolor limonki idealnie pasuje do kuchni i bardzo ją ożywia. W pokoju gościnnym jest fiolet w dwóch odcieniach, a w sypialni szary z fuksją. Limonka, szary i fuksja tworzą zgraną i żywą kompozycję. Łazienka natomiast jest w płytkach szarych matowych, a charakteru i elegancji dodają jej ciemno-czerwone szafki z połyskiem oraz szklana mozaika wkomponowana w matowe płytki. Przedpokój jest w odcieniach szarości z ozdobnym tynkiem, którego podświetla kinkiet z góry i dołu. Drzwi oraz szafa w kolorze wenge sprawiają, że pomieszczenie jest bardziej przytulne i ciepłe.

Moje mieszkanie jest teraz nie do poznania! Wygląda tak, jak go sobie wyobrażałam przed remontem, a nawet lepiej! Jestem bardzo zadowolona z efektu i z pewnością będzie mi się tutaj wspaniale mieszkało, bo mam to, czego chciałam – swoje przytulne, nowoczesne i idealne dla mnie wnętrze.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY