logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15464

Przebudowa całego poziomu

Interesuje się nowoczesnymi, a przede wszystkim funkcjonalnymi wnętrzami. Z pasji zrodził się mój biznes. Prowadzę jednoosobową działalność związaną z wykonywaniem mebli na wymiar. Remont dotyczył przebudowy całego poziomu, na którym była kuchnia, łazienka, 2 pokoje, korytarz, schody. Założeniem było otwarcie pomieszczeń (kuchnia, korytarz salon), z wyjątkiem łazienki i sypialni. Przebudowa wymagała wstawienia belki na usunięty element ściany nośnej, wstawienie słupa w miejsce usuniętej ścianki działowej i wykonanie wylewki samopoziomującej na całym poziomie, wprawienie drzwi tarasowych. Wymienione prace wykonała firma budowlana, natomiast wszystkie pozostałe czynności wykonałem osobiście:

- nowa instalacja wodna, elektryczna
- wyprowadzenie ścian, sufitów
- deska barlinecka
- renowacja schodów
- wymiana barierki na szklaną zamontowana na rotulach
- dotykowe włączniki oświetlenia z nocnym podświetleniem, wykombinowane z rurki kanalizacyjnej jako puszka, kawałka plexi, diody, frezowanej płytki stalowej i oczywiście włącznika dotykowego skoff
- budowa kominka, obudowa z betonu architektonicznego
- montaż odkurzacza centralnego z jednostką umieszczoną na strychu
- remont tarasu z zadaszeniem
- montaż płytek z betonu architektonicznego na ścianie za sofą
- i oczywiście projekt, zamówienie, montaż wszystkich mebli
- kuchnia, szafa dwustronna między kuchnia a sypialnią, meble w sypialni, meble w salonie, w łazience

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY