logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15412

Mieszkanie o powierzchni 37 m2

Zakupiliśmy mieszkanie o powierzchni 37 m kwadratowych składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie było wyposażone w meble kuchenne i armaturę łazienkową, ściany były wymalowane, podłogi położone, poprzedni właściciel zostawił też cześć oświetlenia i dekorację okien. Naszym zadaniem było dopasowanie wyposażenia do zastanego stylu i kolorystyki. Początkowo chcieliśmy wynająć profesjonalnego architekta wnętrz, jednakże po zapoznaniu się z cenami takich usług postanowiliśmy wykonać to we własnym zakresie, co nie ukrywam okazało się wielką dla nas przyjemnością. Zakupy mebli, sprzętu AGD i dodatków dokonywaliśmy w różnych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, biorąc pod uwagę zarówno cenę, estetykę i funkcjonalność.

Nasza 16-letnia córka również miała wkład w dekorację tego mieszkania poprzez własnoręczne wykonanie kolażu harmonizującego z wybraną przez nas kolorystyką. W związku z tym, że zakupione przez nas mieszkanie miało zostać przeznaczone do wynajmu, chcieliśmy mu nadać jak najbardziej neutralny i funkcjonalny wygląd, jednak moje osobiste ukochanie koloru nie pozwoliło mi na pozostawienie szaro-białej palety kolorów, którą przełamałam soczystą żółcią i zielenią. Podczas zakupu lodówki okazało się, że miejsce pozostawione na lodówkę jest za małe, na szczęście okazało się, że jest możliwość usunięcia listwy przypodłogowej, dzięki czemu, to niezbędne urządzenie kuchenne znalazło swoje miejsce. Pomimo małej powierzchni mieszkania udało się nam tak zagospodarować powierzchnię, że wszelkie niezbędne meble i akcesoria zostały tam umieszczone. W sypialni oprócz łóżka i nocnych stolików została wstawiona przestronna szafa. Wisienką na torcie jest obraz naszej córki, który wkomponowuje się w to nowoczesne wnętrze.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY