logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15411

Poddasze całkowice użytkowe

Przed remontem poddasze było całkowicie nieużytkowe. Podłogą były odkryte legary, a pomiędzy nimi warstwa trotu, służąca jako izolacja. Dach z "gołą" blachą bez izolacji. Po wylaniu stropu i podniesieniu ściany kolankowej uzyskaliśmy dużą przestrzeń na pomieszczenia użytkowe. Powstały: -4 sypialnie; -łazienka; -pralnia; -garderoba. Dodatkowo część stropu nad dwoma pokojami została zabudowana i powstał tam stryszek z wejściem schodami strychowymi.

Nad holem pozostała otwarta przestrzeń do samego dachu z dwoma dużymi oknami dachowymi (bardzo dobrze doświetlają hol, a nawet korytarz na dole). A przestrzeń nad pozostałymi dwoma sypialniami została przerobiona coś na kształt antresoli. Usytuowanie schodów pozostało takie jak przed remontem, w związku z tym zrobiliśmy dookolną barierkę z dębu (tak jak schody). Ogrzewanie jest podłogowe (jak w całym domu) i dwa grzejniki drabinkowe w łazience i pralni. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Podbitka skosów oraz sufitów to deski modrzewiowe zaimpregnowane i polakierowane.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY