logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Weź udział w konkursie! Nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jesteś – czy dopiero planujesz remont, ustaliłeś dokładny zakres prac, czy już zrealizowałeś swoje plany. Może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić!

15125

Remont starego domu z 1959r. Prace objęły całość domu włącznie z kompleksową wymianą dachu oraz remontem każdego z pomieszczeń. Jednak największa zmiana dotknęła poddasze, które od ponad 40 lat nie było w ogóle zmieniane oraz kuchnie, która od około 30lat była w takim samym stanie. Całość prac trwała ponad 7 miesięcy i oprócz kosztów finansowych zabrała ze sobą resztki naszych sił oraz motocyklową pasję męża, który musiał sprzedać swoją maszyne żeby dokończyć remont. Zdjęcia, które przesyłam pokazują niemal w całości zakończone prace prócz kostki przed domem i schodów oraz balustrad. Ten etap planujemy dopiero na wiosnę.

Remont starego domu z 1959r. Prace objęły całość domu włącznie z kompleksową wymianą dachu oraz remontem każdego z pomieszczeń. Jednak największa zmiana dotknęła poddasze, które od ponad 40 lat nie było w ogóle zmieniane oraz kuchnie, która od około 30 lat była w takim samym stanie. Całość prac trwała ponad 7 miesięcy i oprócz kosztów finansowych zabrała ze sobą resztki naszych sił oraz motocyklową pasję męża, który musiał sprzedać swoją maszynę żeby dokończyć remont. Zdjęcia, które przesyłam pokazują niemal w całości zakończone prace prócz kostki przed domem i schodów oraz balustrad. Ten etap planujemy dopiero na wiosnę.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY