logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14806

Remont małego mieszkania

Mieszkanie wymagało generalnego remontu. Rozpoczęliśmy od doprowadzenia mieszkania do stanu surowego. Wyrzuciliśmy piece kaflowe, zerwaliśmy stare podłogi i tynki. Została rozprowadzona nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna oraz założone centralne ogrzewanie. Kolejnym etapem było wylanie posadzki oraz założenie podwieszanych sufitów. Ściany zostały wyszpachlowane i pomalowane, a łazienka wyłożona płytkami. Remont łazienki zastał zakończony poprzez biały montaż. Podłogi w kuchni i przedpokoju wyłożyliśmy płytkami a w pokojach panelami. Stolarz wykonał oraz zamontował meble wraz ze sprzętem AGD, a tapicer dostarczył zamówiony narożnik. W późniejszym czasie została zamontowana szklana dekoracyjna szyba pomiędzy szafkami w kuchni.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużego, wygodnego, rozkładanego narożnika oraz pojemnej szafy wnękowej w salonie, funkcjonalnych mebli kuchennych, dużego rozsuwanego stołu w jadalni oraz łazienki, która jest mała i wąska a pomyślnie udało się zagospodarować przestrzeń. Nie potrafimy określić z czego jesteśmy najbardziej zadowoleni, ponieważ wszystko tworzy piękną całość, która jest dla nas idealna. Mieszkanie jest bardzo jasne, funkcjonalne i przytulne. Jesteśmy bardzo wdzięczni rodzinie i znajomym za pomoc w osiągnięciu tak wspaniałego efektu, którego nie jesteśmy w stanie uchwycić na zdjęciach.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY