logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14713

Przebudowa starej świniarni na domek

Począwszy od połowy czerwca 2016 rozpoczęliśmy prace mające na celu zaadoptowanie starej "świniarni" na budynek mieszkalny. Dzięki olbrzymieniu zaangażowaniu sił naszych, naszej rodziny i znajomych, udało się!

Zaczęło się od zdjęcia dachówki i wymiany całej więźby dachowej. Zmieniliśmy konstrukcję dachu tworząc dwa duże wykusze. Całość ocieplona została wełną. Pod nowym dachem przy wykorzystaniu profili i płyt GK powstały: sypialnia, mała łazienka i spory pokój dla dzieci. Na podłogach pojawiła się piękna sosnowa deska.
W tym samym czasie na dole skuliśmy stare tynki, wymieniliśmy okna, dodaliśmy drzwi tarasowe, powstała nowa łazienka, a na podłogi również trafiła bielona, sosnowa deska.
W całym budynku położyliśmy nowe instalacje: elektryczną, wodną i CO.  W narożniku salonu stanął kominek z płaszczem wodnym. W ten sposób z małego, ponurego i zimnego budynku gospodarczego powstał całkiem spory, ciepły i przytulny domek rodzinny.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY