logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14423

Remont mieszkania

Do Konkursu zgłosiłam już salon, a teraz postanowiłam dosłać zdjęcia całego remontu mieszkania (salon, korytarz, sypialnia). Remont kuchni jeszcze przed nami.

Mieszkanie nie jest duże. Musieliśmy się sporo natrudzić przy remoncie i urządzaniu go, aby nie sprawiało wrażenia zapchanego, tylko wręcz przeciwnie, przestrzennego oraz nowoczesnego.

Remont zaczeliśmy w październiku 2015 r. Obejmował on gładzenie ścian, robienie zabudowy (zakrycie rur), wyburzenie części ściany i wstawienie luksferów oraz odnowienie podłogi poprzez cyklinowanie. Była także wymiana parapetów, malowanie szaf oraz całkowita wymiana mebli. Niestety nie ominęły nas też prace związane z elektryką - trzeba było poprowadzić prąd pod gniazdka. Remont trwał 2 miesiące. Korzystaliśmy z pomocy fachowców z firmy FORMM, a część pracy wykonaliśmy sami. Chcielśmy stworzyć przestrzeń w małym mieszkanku, więc zrobiliśmy grę kolorów na ścianach. W mieszkaniu dominują kolory biały, szary i błękitny. Miało być przestrzennie, nowocześnie i przytulnie i chyba taki efekt osiągneliśmy;) Największą wygraną dla NAS było zakończenie remontu. Było warto!

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY