logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14422

Aranżacja wnętrza

Domek wielofunkcyjny.

Marzenie o otwartej przestrzeni, kontakcie z naturą, strefie artystycznej (malarstwo) oraz niezbędnych funkcjach do normalnego życia dla rodziny 2+1 zostało zamknięte w małym domku na rzucie prostokąta o powierzchni zabudowy 55 m2. Jest to początek do większego założenia architektonicznego, a domek docelowo będzie pełnił funkcję pracowni artystycznej, siłowni oraz domku gościnnego.

Obecnie jest zamieszkały przez rodzinę 2+1.

Przestrzeń niewielkiego domku pod otwartym dachem została podzielona na trzy części.

Pierwsza część domu to strefa salonu nazywana przez domowników klubokawiarnią, w której cały czas obcujemy z naturą, dzięki ogromnemu przeszkleniu sięgającego kalenicy.

W centralnym miejscu budynku znajduje się czarna wielofunkcyjna kostka, która mieści w sobie łazienkę z sauną oraz szafę wykończoną blachą perforowaną z mini spiżarnią i schowkiem artystycznym, a na górze antresola z miejscem do spania.

Trzecia strefa to jadania z mini aneksem kuchennym i dużą szafą przeznaczoną na siłownię.

Całość przestrzeni jest zwieńczona drewnianym poddaszem z wyeksponowaną więźbą dachową i przemysłowymi lampami.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY