logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14408

Remont łazienki

Remont łazienki objął przeróbki hydrauliczne i elektryczne, wymianę glazury i terakoty, wykonanie sufitu podwieszanego i zabudowy stelażu podtynkowego WC oraz kompletną wymianę armatury.

Kolejność prac: usunięcie płytek, wyrównanie ścian tynkiem maszynowym, wykonanie instalacji pod ogrzewanie podłogowe i przeniesienie wyprowadzeń do grzejnika drabinkowego, przeróbka instalacji elektrycznej pod gniazdka, wentylator i oświetlenie LED, wykonanie wylewki samopoziomującej, wykonanie sufitu podwieszanego z 4 punktami świetlnymi wpuszczanymi, wykonanie zabudowy przewodu kominowego i stelaża podtynkowego WC z płyt GK, położenie płytek na podłodze i ścianach, instalacja oświetlenia LED na ostatnim rzędzie płytek wokół sufitu, instalacja grzejnika drabinkowego, instalacja armatury w tym kabina prysznicowa, WC i szafka z umywalką oraz lustra.

Cała kolorystyka łazienki ma nowoczesny charakter. Białe płytki 30x60cm na ścianie, grafitowy gres na podłodze i wstawki z czerwonej szklanej mozaiki dodają łazience uroku. Całe oświetlenie wykonano w technologii LED barwy zimnej. Komfort użytkowania niewątpliwie podnosi ogrzewanie zainstalowane w podłodze.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY