logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14401

Przebudowa wnętrza domu

W zakupionym starym domu wykonano ogólnie odgrzybianie, nowe gładzie gipsowe, płyty k-g. Na podłodze w pokojach nowe panele, w kuchni i łazience płytki ceramiczne. Wymieniono niektóre okna na nowoczesne plastikowe oraz drzwi zewnętrzne i wszystkie wewnętrzne. Wybudowano na nowo zawalone 2 kominy spalinowe oraz zrobiono wentylację, której nie było. Na starym betonowym przeciekającym dachu krytym papą został położony nowy dach na konstrukcji drewnianej kryty blachą trapezową.

W przedpokoju: usunięto boazerię ze ścian i strome kręte schody. Na ścianach zamontowano płyty osb i k-g. Powiększono otwór w stropie między kondygnacjami gdzie zamontowano nowe stabilne i szerokie drewniane schody. Ściana frontowa nad schodami ozdobiona tynkiem dekoracyjnym, reszta ścian to gładzie gipsowe pomalowane w kolorze kremu sułtańskiego(beż).

Salon: po zerwaniu ciemnej tapety, która była na jednej ścianie, przemalowano cały pokój na ciepły pomarańczowy kolor, W rogu pokoju zamontowano piec wolnostojący typu koza. Fragment ściany za piecem ozdobiony tynkiem dekoracyjnym.

Pokój na piętrze: nie używany, bez prądu, z dostępem wyłącznie z zewnątrz - po przebiciu otworu do sąsiadującego pokoju wstawiono drzwi, wykonano nową instalację elektryczną, panele na podłodze i żywe zielone ściany nadały pomieszczeniu nowe życie.

Łazienka: zdemontowano starą wannę z foliową zasłoną i pozostałe sprzęty, usunięto zgniłe panele na podłodze oraz płyty k-g, którymi łazienka była zabudowana. Brak wentylacji i wilgoć spowodowały wykwity pleśni. Po gruntownym odgrzybieniu i wykonaniu nowej instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej pomieszczenie wyłożono szarymi płytkami ceramicznymi z czerwonymi elementami. W nowej aranżacji znalazła się kabina prysznicowa, pralka, umywalka i stelaż podtynkowe, a także białe meble z szarymi frontami

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY