logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14350

Remont i przebudowa starych budynków

Kupiliśmy w 2013 roku stare gospodarstwo z czerwonej cegły. Stan przez wielu oceniany do rozbiórki, ale my postanowiliśmy nadać temu domowi drugie życie. Wyremontowaliśmy wszystko - od dachu po fundamenty!

Elewacja domu została wypiaskowana i uzupełniona fuga.

Okna... wyrzucone zostały stare prostokątne okna i przywrócilismy okna z łukami. Z tyłu domu przedłużylismy je do samego dołu. Od strony wschodniej dobudowalismy na starych fundamentach piękny, duży taras.

Jeśli chodzi o wnętrze, to scaliliśmy w całość wszystkie pomieszczenia znajdujące się na dole, co tworzy przyjemną, otwartą przestrzeń. Postannowiliśmy zachować kilka oryginalnych elementów starego domu np. czerwoną cegłę między oknami.

W jadalni zamiast pieca kaflowego w kącie stanął kominek. Stół mąż zrobił samodzielnie ze starej, zużytej dębiny.

Kuchnia - tradycyjna, zrobiona z drewna, malowanego na biało. Uwagę przyciągają piękne, czarne, marmurowe blaty.

Salon to nasza strefa wypoczynku. Na środku wygodna kanapa.

Na szczególną uwagę zasługuje łazienka, której pierwonie w tym domu nie było. Wydzielilismy ją na środku domu! Przeważa czerń i biel. Jest ona przykładem łamania schematów - zastosowano czarne płytki na bardzo małej powierzchni.

Poza tym wyremontowaliśmy też piętro domu - poddasze, które kiedyś służyło jako wędzarnia i skład zboża...

Niestety nie starcza mi znaków, aby opisac ogrom prac, jakie przeprowadziliśmy w ciągu tych trzech lat, ale jesteśmy z siebie baaardzo dumni i z miłą chęcia podzielimy się naszym osiągnięciem.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY