logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14252

Remont i aranżacja poddasza

W 2015 roku istniało tylko poddasze domu, nie było ścian działowych ani ocieplenia, nawet schodów na górę brakowało, wspinałam się po drabinie.

Najpierw zostały wylane schody, następnie postawione ścianki działowe, wylane posadzki. Powstały dwie sypialnie i duża łazienka. Sypialnie mają garderoby. Zostało docieplone poddasze, oczywiście wcześniej wstawiono 4 okna dachowe. Ściany są ręcznie cekolowane, piękne i gładkie. Podłoga to panele w kolorze dębu, w łazience są kafle przypominajcie deski. Marzyłam o minimalistycznej łazience, dużo przestrzeni, umiarkowane dekoracje. Udało się w stu procentach. W zakres remontu wszedł biały montaż. Wszystko udało się zrobić w ciągu 6 miesięcy. Montażysta wstawił drzwi, gdyż musiały być specjalnie przycięte do skosów. Potem to już tylko przyjemność meblowania i dekorowania. Pewne prace okupione były moimi łzami i nerwami, gdyż miało być perfekcyjnie, a z wykonawcami różnie bywało. Ale warto było malować po nocach ściany, albo kleić listwy na kolanach. Teraz z dumą patrzę na moje poddasze. Warto dodać parę słów o zostawionych jętkach, wszyscy odradzali, mówili, że będzie zimno, za wysoko itp. Jest przepięknie, przestronnie i ciepło.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY