logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Remont Roku 2017 - 16110

Po 14 latach od budowy

Od jakiegoś czasu jestem zainteresowana przeprowadzeniem remontu pomieszczeń we własnym domu. Nie jest to łatwe, ponieważ sytuacja finansowa jest dość trudna, a jak wiadomo sprawy tego typu są dość kosztowne. Bardzo bym chciała przeprowadzić remont wszystkich pomieszczeń, a zwłaszcza tych, które w przeciągu 14 lat, kiedy to zakończyła się budowa i wprowadziłam się, zostały nieco uszkodzone i bardzo popękane. Od roku 2003 nie zostały praktycznie ani razu odnawiane ściany mojego budynku, a mimo to mieszka się w nim przyjemnie. Myślę, że w końcu da się to kiedyś zrealizować. Wierzę w to, że mój budynek będzie jeszcze lepszy niż to było do chwili obecnej.
Mój plan remontu wygląda tak:
1/ SYPIALNIA - całkowita odnowa ścian, ponieważ pod wpływem wstrząsów, które docierają od pobliskiej ulicy jest bardzo popękana;
2/ SALON WRAZ Z KUCHNIĄ - odnowa i pomalowanie ścian;
3/ POKÓJ - pomalowanie ścian;
4/ ŁAZIENKA - odnowa pomieszczenia;
5/ PODDASZE - całkowita odnowa pomieszczenia wraz z ociepleniem ścian i ich pomalowaniem;
6/ GARAŻ - całkowita odnowa pomieszczenia;
7/ POZOSTAŁE POMIESZCZENIA - odnowa i pomalowanie ścian

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY