logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15158

Kuchnia w jasnych kolorach

Do przebudowania planujemy kuchnię. Zakres prac będzie obejmował doprowadzenie ścian i podłogi do stanu surowego, wymiana stolarki, instalacji i zrobienie całości wg projektu:
- skucie płytek
- zerwanie gumoleum z podłogi
- wymiana instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej
- przebudowa instalacji gazowej
- ułożenie na ścianach płytek białych, przypominających wyglądem kafle (jak piec kaflowy)
- ułożenie gresu drewnopodobnego
- montaż mebli w kolorach biało-szarych o frontach w połysku
- montaż zmywarki w zabudowie (w rogu, obok piekarnika)
- montaż pozostałych urządzeń (piekarnik, płyta gazowa,okap, lodówka, zlew)
Kuchnię zaplanowaliśmy w jasnych kolorach, aby wizualnie wydawała się bardziej przestrzenna. Przełamaniem bieli i szarości jest podłoga i blat w naturalnych drewnianych kolorach. Zastosowaliśmy szafki do sufitu, aby jeszcze bardziej zwiększyć praktyczność naszej kuchni. To czego nie widać na wizualizacji to okno, które jest na całą szerokość ściany oraz grzejnik, który będzie znajdywał się pod blatem, między widocznymi szafkami. Blat pod oknem będzie węższy i będzie miał szerokość 50 cm. Nad nim planujemy 3 wiszące lampy. Pozostałe oświetlenie to led pod szafkami oraz halogeny punktowe skierowane na każdy z blatów.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY