logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

15029

Remont małego M

Nasze M ma niecałe 56 metrów - 3 pokoje, kuchnia łazienka i korytarz... na początku zaczynamy od wyczyszczenia wszystkiego - zerwanie wykładzin, kamienia dekoracyjnego, drapanie tapet, wyrzucenie starych mebli, skuwanie podłóg w niektórych pokojach w celu jej wyrównania (potrzeba ponad 1,5 tony wylewki żeby wyprowadzić nasze kąty na równo), zostawiamy w spokoju tylko okna i drzwi zewnętrzne po ich małych renowacjach.

Kolejny etap to: malowanie grzejników, gładzie które kładziemy na ściany po wyrównaniu (ok. 3 cm w niektórych miejscach nierówności). Tworzymy sufity podwieszane z podprowadzeniem elektryki pod halogeny i ledy. Mieszkanie nie nadawało się do zamieszkania z uwagi na "zapuszczenie" w związku z tym jesteśmy zmuszeni zakupić wszystkie meble, sprzęt rtv, agd oraz urządzenia sanitarne.

Wymieniamy również drzwi wewnętrzne i parapety. Na podłogi w korytarzu, kuchni, na balkonie kładziemy płytki podłogowe deskopodobne, łazienka cała będzie w płytkach, w reszcie pokoi kładziemy panele koloru Dąb Koryna z V-Fugą. Na dwóch ściankach będzie kamień dekoracyjny z podświetleniem ledowym. Zapraszam do oglądania bo to będzie prawdziwa rewolucja mieszkania :)

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY