logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14958

Kompleksowy remont z przebudową

Kompleksowy, radykalny remont z przebudową. Z pierwotnej struktury pozostały jedynie mury zewnętrzne, wszystko po najmniejszą rurkę, kabelek etc. zostało wymienione na nowe (instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, grzewcze, okna, drzwi, wyposażenie etc.). Udokumentowany finalny efekt w postaci artykułu z pewnością spowoduję automatyczną reakcję u konsumenta - zakup gazety zawierającej ten artykuł. 10 na 10 ludzi oglądających omawiane mieszkanie nie daje wiary, że to ten sam lokal, którym był kiedyś. Koszt remontu równy blisko rynkowej wartości mieszkania. Przebudowa wnętrza, nowa aranżacja pomieszczeń. Zestawienie fotografii PRZED i PO wprawia w zdumienie oglądających. Ze 100-letniego mieszkania z PRL'owskim wyposażeniem i piecami na węgiel stworzyliśmy całkiem nowy lokal wyposażony w:
- grzane podłogi,
- skórzane meble,
- sprzęty Yamaha, Elektrolux, Liebherr Premium.
- meble z naturalnego drewna (np. Buk korespondujący z drzewami wokół domu) wyprodukowane przez rodzime manufaktury.
Mieszkanie tworzone w bezkompromisowym stylu i przy bardzo wysokiej jakości wykonania, zawiera przedpokój, łazienkę, kuchnię, salon, sypialnię, modelarnie, przedpokój II, biuro. Zastosowane rozwiązania w zestawieniu z tym "co było" zapierają dech w piersi. Jestem osobą pracującą na etacie, mieszkanie nie jest i nie było tworzone "na firmę" i "pod firmę", powstało wyłącznie z prywatnych środków, marzeń i pasji, ponadto znajduje się w najpiękniejszej dzielnicy w mieście. Gwarantowany hit, który z pewnością zwiększy sprzedaż Państwa nakładu. Temat nawet na "remont dekady". Dysponuję tysiącami zdjęć dokumentujących cały proces remontu, od A do Z. Serdecznie zachęcam do obejrzenia lokalu i archiwalnych zdjęć.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY