logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14424

Adaptacja poddasza

Planowana inwestycja polega na adaptacji poddasza starego budynku objętego nadzorem konserwatorskim na mieszkanie dla 4 osobowej rodziny. Założeniem naszym jest zadbanie w szczególności o termomodernizację, czyli wymianę całego poszycia dachu oraz jego przebudowa (dodanie trzech kaferków), docieplenie watą skalną. Okna muszą być energooszczędne. Również podłoga będzie docieplona wełną skalną. Wszystko to razem pozwoli nam uzyskać jak najmniejsze straty ciepła. Zaplanowane jest ogrzewanie ekologiczne-gazowe.

Remont obejmie także przebudowę istniejącej dobudówki (znajdującej się na parterze) z przeznaczeniem na sypialnię z garderobą i łazienką, do której prowadzić będą schody za kuchnią. W mieszkaniu znajdować się będą 2 pokoje dziecięce, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, salon z kuchnią otwartą, z której będzie wyjście na taras znajdujący się na dachu sypialni oraz wyżej wspomniana sypialnia. Całość mieszkania utrzymana będzie w stylu skandynawskim, czyli kolory natury - biel, beż, drewno oraz cegła.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY