logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Weź udział w konkursie! Nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jesteś – czy dopiero planujesz remont, ustaliłeś dokładny zakres prac, czy już zrealizowałeś swoje plany. Może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić!

14414

Adaptacja poddasza w zabytkowej kamienicy

Poddasze zabytkowej kamienicy zostało zaadaptowane na mieszkanie. Ponadto udało się odkupić od wspólnoty dodatkową część strychu, dzięki temu uzyskałam przestronny i wysoki na ponad 5 m salon. Strop został docieplony 30 cm wełny mineralnej. W celu lepszego doświetlenia mieszkania, w płaskiej części dachu zaprojektowane zostały okna dachowe montowane na specjalnych kołnierzach przeznaczonych do dachów płaskich.

Kuchnia z jadalnią i salonem tworzą jedną otwartą przestrzeń, wydzielono niewielką łazienkę, nad którą znajdować się będzie sypialnia. Na niektórych ścianach zostanie oryginalna oczyszczona cegła. W salonie znajdują się niewielkie eliptyczne okna, nadające uroku mieszkaniu w zabytkowej kamienicy.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY