logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Weź udział w konkursie! Nie ma znaczenia, na jakim etapie prac jesteś – czy dopiero planujesz remont, ustaliłeś dokładny zakres prac, czy już zrealizowałeś swoje plany. Może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić!

14365

Nadbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku gospodarczego

Projekt architektoniczno-budowlany nadbudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku gospodarczego na budynek jednorodzinny.

Stan obecny: budynek parterowy, niepodpiwniczony z nieużytkowanym strychem, przykryty dachem jednospadowym (powierzchnia netto: 44,73 m2).

Budynek po przebudowie stanie się budynkiem jednorodzinnym jednolokalowym. Zostanie w nim nadbudowane piętro mieszkalne. Na parterze rozbudowy usytuowano część dzienną mieszkania, co stanowi salon z aneksem kuchennym, WC i schodami prowadzącymi na piętro budynku. Na piętrze zlokalizowano dwie sypialnie i łazienkę. Atutem budynku będzie nowoczesny taras zlokalizowany na jego dachu dostępny poprzez dachowy świetlik wyłazowy. Po rozbudowie powierzchnia netto wyniesie 91,78 m2.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY