logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14348

Odświeżenie wnętrza i nowa aranżacja

Odnawiamy wnętrze wynajętego mieszkania, które przed laty zostało urządzone w starym stylu. Planujemy wprowadzić do niego NASZ styl.

Kuchnia zostanie pomalowana - kafle beżowe - będą białe, szafki kuchenne do tej pory gładkie drewniane zostały pokryte białą farbą, klamki są tworem naszej wyobraźni.

Ceramika oraz terakota, zarówno w kuchni jak i w łazience, zostanie pomalowana specjalną farbą do powierzchni zmywalnych.

Łazienki zostaną przemalowane z koloru róż/beż na biel oraz szarość.

W salonie znajdzie się komplet wypoczynkowy zrobiony przez nas własnoręcznie z palet. Karnisze będą stworzone z MAXIM targowych. Na całości stropu zastosujemy lampy przemysłowe, mocne, ciężkie oraz wprowadzimy do wnętrza nasze twory - karnisz z wiadra.

Wszystko będzie smaczne i nietuzinkowe. Jako blat będzie nam służyła płyta karbowana pokryta szkłem. W sypialni również będą obecne palety. Szafy wnękowe z koloru drewna zostaną przemalowane na biel. Ściany na całej powierzchni mieszkania będą białe, a powiesimy na nich nasze obrazy - zarówno partner, jak i ja malujemy, więc całe mieszkanie będzie jednym wielkim arcydziełem :)

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY