logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

14318

Remont przedpokoju

Mieszkanie z wystawą północną, więc nigdy nie ma w nim dużo światła. Przedpokój, który jest wysoki, wąski, kręty i nie posiada okien. Od początku, gdy kupiliśmy to mieszkanie, nie podobały mi się wzorzyste płytki podłogowe i ciemna zabudowa. Ponieważ mam już za sobą przygodę z malowaniem frontów kuchennych i glazury, podjęcie decyzji o przemalowaniu wszystkiego w przedpokoju zajęło mi tylko chwilkę. Pewnie nie każdemu spodoba się fakt, że zostawiamy pawlacze i zabudowę, które w dzisiejszych czasach trącą kiczem. Przy takim układzie mieszkania nie mamy możliwości zrezygnowania z nich, ponieważ są pojemne i mieszczą rzeczy, które są bardzo potrzebne, ale rzadko używane. Planowany zakres prac:

- malowanie ścian i sufitów

- malowanie mebli (zabudowy)

- malowanie płytek podłogowych

- wymiana lamp sufitowych

- wymiana listew przypodłogowych

- wymiana lub refreszing drzwi wewnętrznych

Zaczęliśmy i mam nadzieję, że starczy nam sił, chęci i funduszy, żeby skończyć. Działamy popołudniami (po pracy). Na szczęście mamy możliwość przekoczować w pustym mieszkaniu znajomych najtrudniejszy okres, czyli malowanie podłogi.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY