logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Płytki łazienkowe Ceramika Color

Ceramika Color
Planujesz remont łazienki? Zobacz galerię nowoczesnych płytek łazienkowych. Kolekcja Imperial, Borys oraz Bianca.

Imperial. Kolekcja płytek łazienkowych o wymiarach 25x90. Nowoczesny design, grafika polerowanego kamienia w dwóch odcieniach szarości. Uzupełnienie kolekcji stanowią mozaiki w dwóch odcieniach, stalowa listwa inox i listwa imitująca drewno przełamująca kamienną szarość.

Borys. Kolekcja płytek łazienkowych z nieregularną strukturą, utrzymana w jasnej, ciepłej kolorystyce betonu. Dodatkiem do kolekcji jest mozaika + barwna patchworkowa mozaika Argos.

Bianca. Kolekcja płytek łazienkowych utrzymana w jasnej, ciepłej kolorystyce z elementami przetarć. Uzupełnienie kolekcji stanowią płytki dekoracyjne o grafice paneli przetartego drewna w dwóch kolorach oraz listwa imitująca drewno.

Ceramika Color to producent branży ceramicznej z ponad piętnastoletnią historią. Firma założona w 2002 roku, sześć lat później weszła do grupy z polsko-włoskim kapitałem. W jej skład wchodzą takie uznane na rynku marki, jak: Ceramika Końskie, Ceramika Stargres, Cotoo Petrus oraz StarDust.

Zakłady produkcyjne Ceramiki Color zlokalizowane są w tzw. „polskim zagłębiu ceramicznym”, czyli w Kopaninach k/Końskich w województwie świętokrzyskim. Dzięki temu firma ma szeroki i łatwy dostęp do najnowszego know-how, surowców oraz półproduktów. Spółka współpracuje także z najlepszymi, światowymi biurami projektowymi, nie tylko podążając za nowymi trendami wzornictwa ceramiki użytkowej, ale także je kreując.

Ceramika Color dużą uwagę przykłada do rozwoju i ekologii swojego parku maszynowego. Modernizowane urządzenia to nie tylko spełnianie wymagań jakościowych i wzorniczych najbardziej wymagających klientów, ale także troska o środowisko naturalne. O jakości wyrobów Ceramiki Color świadczą liczne certyfikaty i atesty PZH: Zakładu Higieny Komunalnej, Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii czy Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki, zgodne z Polską Normą. 

Ceramika Color współpracuje także z największymi sieciami marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz, m.in.: Castoramą, Leroy Merlin czy OBI oraz szeroką siecią partnerów handlowych na terenie całej Polski. 

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY