logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Modne, szare płytki do łazienki. Kolekcje Ceramiki Końskie

Ceramika Końskie
Stonowana, szara kolorystyka w połączeniu grafiką patchworkową to ciekawy pomysł na aranżację ścian i podłogi w łazience. Zobacz kolekcje płytek Poseidon, Prince oraz Vega.

Poseidon. Najnowsza kolekcja płytek 25x75 Ceramiki Końskie. Stonowana kolorystyka jasnej szarości płytki bazowej połączona z pastelową burzą stanowią idealne połączenie. Kolekcje uzupełnia mozaika, listwa inox i płytka dekoracyjna poseidon grey inserto. Całość zamyka płytka podłogowa o wymiarach 45x45 w jasno szarym odcieniu.

Prince. Kolekcja płytek lapato gres 60x60 rektyfikowanych. Propozycja w czterech kolorystykach White, Cream, Graphite i Grey zapewne znajdzie uznanie w każdej łazience i nie tylko. Kolekcję uzupełnia mozaika i listwa mozaikowa ze strukturą drewnopodobną.

Vega. Wspaniała kolekcja płytek ściennych 25x60 w dwóch odcieniach szarości. Uzupełnienie kolekcji stanową dekoracje, listwa inox, a także płytka z grafiką patchworkową plus jasno szara płytka podłogowa.

Ceramika Końskie obecna jest na polskim rynku od 1996 roku i od przeszło dwudziestu lat utrzymuje się w czołówce producentów wyrobów ceramicznych. Firma ma włosko-polskie korzenie, co ma odzwierciedlenie w jej rozwoju oraz w portfolio produktowym. Międzynarodowa kooperacja to przede wszystkim włoska technologia i urządzenia połączone z polskimi surowcami i doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrą krajowych specjalistów.

Produkty Ceramiki Końskie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i spełniają najbardziej rygorystyczne normy polskie i europejskie. Firma stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Charakterystyczne portfolio firmy to nie tylko wzornictwo klasyczne, ale także najnowsze trendy mody ceramiki budowlanej.

Firmę niejednokrotnie doceniano za współpracę z najlepszymi projektantami krajowymi i zagranicznymi oraz angażowanie się w akcje charytatywne. Jakość i design produktów Ceramiki Końskie doceniana jest nie tylko w Polsce – wyroby ceramiczne firmy znajdują swoich nabywców w całej Europie i poza nią.

Wybór Ceramiki Końskie to gwarancja najwyższej jakości wykonania, oryginalnego wzornictwa i bezpieczeństwa użytkowania.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY