logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Korzystny zakup okien dachowych

VELUX
Trzyszybowe okna dachowe VELUX są wyjątkową propozycją dla wszystkich inwestorów, którzy poszukują energooszczędnych rozwiązań w korzystnych cenach. Decydując się na ich zakup zyskują nie tylko więcej światła, komfortową obsługę okien na co dzień, ale przede wszystkim ochronę przed ucieczką ciepła z domu i niższe rachunki za energię.

Energooszczędność dla każdego

Wcześniej na zakup okien trzyszybowych mogli pozwolić sobie tylko nieliczni inwestorzy. Dzięki nowej ofercie firmy VELUX wysokiej jakości, energooszczędne rozwiązania są dostępne dla szerokiego grona odbiorów w przystępnych cenach. Nowe okna są dostępne w dwóch rodzajach wykończenia: naturalna sosna, która nadaje wnętrzom przytulności - VELUX GLL oraz drewno pokryte poliuretanem w kolorze białym, które jest całkowicie odporne na wilgoć - VELUX GLU. Dzięki temu klienci mogą dobrać właściwe rozwiązanie do każdego pomieszczenia, bez względu na jego funkcję i stylizację.

Mniej zużytej energii

Doskonałe właściwości termoizolacyjne osiągnięto dzięki zastosowaniu dwukomorowych pakietów szybowych wypełnionych argonem. Nowe okna mają bardzo dobry współczynnik przenikalności cieplnej Uw = 1,1 (W/m2K), dzięki czemu już teraz spełniają wymagania zawarte w przepisach, które będą obowiązywały od 2021 roku. Na komfort i energooszczędność nowych okien ma także wpływ specjalna konstrukcja szyby zapewniająca korzystny bilans energetyczny - nie tylko chroni przed chłodem i stratami ciepła, ale również zapewnia wysoki stopień pozyskania energii słonecznej z otoczenia (współczynnik przepuszczalności energii całkowitej g=0,55). Okna zostały także wyposażone w dodatkową uszczelkę, która jeszcze lepiej chroni przed chłodem i stratami ciepła, a także zapewnia wyższą dźwiękochłonność. Okno znakomicie sprawdzą się więc w pomieszczeniach, w których istotnie jest ograniczenie hałasu z zewnątrz, np.: sypialni lub pokoju dziecka.

Trzyszybowe okna dachowe zostały wykonane w innowacyjnej technologii ThermoTechnologyTM . W przypadku okien GLL wytrzymały i ciepły profil okienny wykonano z klejonego, impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego, połączonego z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS. Z kolei w oknach GLU technologia polega na zastosowaniu w konstrukcji okna drewna modyfikowanego termicznie.

Wygodny system otwierania

Trzyszybowe okna dachowe VELUX GLL występują w dwóch wersjach otwierania: uchwyt w górnej części skrzydła lub klamka na dole (typ B). Natomiast okna VELUX GLU są dostępne w wersji z uchwytem na górze skrzydła. Jednak na każdym etapie użytkowania można domontować klamkę na dole, która dostarczana jest wraz z oknem w bardzo korzystnej cenie. Nowe wyposażone są w wydajny system wentylacji, która dostarcza do wnętrza świeże powietrze, nawet gdy są zamknięte. Wentylacja ma wbudowany łatwy w czyszczeniu i wymienny filtr powietrza zapobiegający przedostawaniu się do wnętrza kurzu i owadów.

Cena katalogowa nowych okien już od 1165 zł brutto.

Więcej informacji na stronie: www.velux.pl/produkty/okna-dachowe

Autor: VELUX

Górny system otwierania będzie wygodny, gdy okno umieszczone jest na standardowej wysokości. Uchwyt jest wtedy dostępny na wyciągnięcie ręki.

Autor: VELUX

Dolny system otwierania sprawdzi się, gdy okno zamontowane jest wyżej - w takiej sytuacji łatwiej będzie sięgnąć do klamki.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY