logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Gres porcelanowy – pomysł na efektowną nawierzchnię we wnętrzach i wokół domu

Stargres
Gres porcelanowy można układać zarówno na twardej powierzchni, jak i na żwirowym podkładzie, na trawie, a nawet na piasku. To uniwersalne płytki, które można stosować na tarasach, w ogrodach, garażach, na podjazdach oraz w hotelach, restauracjach, na plażach i kąpieliskach.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji gresu porcelanowego powstał produkt o najwyższej wytrzymałości, zapewniający bezpieczną powierzchnię chodnikową, doskonały do zastosowania na zewnątrz i do wewnątrz.        

To jednolita, monolityczna płytka o grubości 2 cm, występująca w podstawowej stonowanej gamie kolorów, od szarego do czarnego oraz od szarobrązowego po beż. To również paleta odcieni srebrno–kremowych, idealnych do uzyskania klasycznych i eleganckich powierzchni.

Do stosowania na zewnątrz, w miejscach publicznych i prywatnych. To doskonałe rozwiązanie sprawdzi się na tarasie, patio, alejce w ogrodzie czy na obrzeżach basenu. We wnętrzu sprawdzi się w miejscach, w których zaleca się stosowanie podniesionej podłogi.

Stargres to jeden z największych producentów płytek gresowych w Polsce, obecny na rynku od 2005 roku. W portfolio firmy znajdują się płytki wewnętrzne i zewnętrzne, występujące w mnogości formatów i struktur. Naczelne miejsce na liście priorytetów Stargres zajmują wysoka jakość i ekologia produkcji, dlatego też wszystkie produkty firmy spełniają najbardziej rygorystyczne normy polskie i europejskie.

Wzornictwo płytek gresowych Stargres to efekt pracy najlepszych polskich, hiszpańskich i włoskich studiów projektowych. Połączenie nowoczesnego designu z przywiązaniem do jakości wykonania i detalu sprawia, że produkty Stargresu znajdują swoich odbiorców nie tylko w Polsce i Europie, ale także w Azji i Afryce. Klienci firmy cenią sobie zarówno walory estetyczne, ale także wytrzymałość płytek Stargres na zmienne warunki atmosferyczne i chemiczne. 

Innowacyjne produkty to specjalność Stargresu, który jako pierwszy producent w Polsce wprowadził do swojej oferty płytki o grubości 2 cm (STAR 2.0). Płytki te charakteryzują się bardzo szerokim zastosowaniem, np.: na tarasach czy w ogrodach. Na potrzeby projektu stworzony został ponadto specjalny system montażu.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY