logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Funkcjonalna kuchnia po remoncie

Przystępując do remontu kuchni czy odnowienia łazienki, zastanów się, jakie zmiany przyniosą największą korzyść

Trendy w wystroju wnętrz szybko się zmieniają, więc wymiana sprzętów, kolorów ścian czy materiałów wykończeniowych zgodnie z aktualną modą zawsze przyniesie dobry efekt. Jednak nawet gdy chodzi o remont łazienki czy kuchni, fragmentu mieszkania, ważniejszy jest dobry pomysł niż drogie materiały. Dlatego warto zdobyć się na odwagę i wprowadzić bardziej rewolucyjną zmianę, którą odczujemy jako poprawę w codziennym zamieszkiwaniu. Decyzją, która przyniesie więcej korzyści, jest na przykład powiększenie wąskiej niewygodnej kuchni przez połączenie jej z jadalnią, budowa wyspy w dużej kuchni lub nowa, bardziej funkcjonalna organizacja przestrzeni łazienki.

Na zdjęciu: mała kuchnia bez okna w domu z lat 60. - po jej połączeniu z jadalnią powstała wspólna, większa i jaśniejsza przestrzeń.

Projekt: Katarzyna Miastkowska, pracownia Fruit Orchard, styliści: Tomasz Roy-Szabelewski i Natalia Nguye.

Autor: Jacek Kucharczyk

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSORZY