logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania i już go zakończyłeś lub zakończysz do 15 grudnia? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

System do ocieplenia dachu skośnego ISOVER PROFIT VARIO

Aby zapewnić ciągłość izolacji i brak mostków termicznych, ściany poddasza należy ocieplić materiałem o dobrych parametrach, który zmieści się w dostępnej przestrzeni na izolację, a jednocześnie wyeliminuje ryzyko rozwoju pleśni oraz grzybów. Wysztkie te warunki spełnia system do ocieplenia dachu skośnego ISOVER PROFIT VARIO.

Profit-Mata (λD = 0,035 W/mK)

Najnowszy z gamy produktów ISOVER low lambda, wyróżniających się szczególnymi własnościami termoizolacyjnymi. Dzięki niskiej wartości współczynnika lambda (λ) może być stosowana wszędzie tam gdzie izolowana konstrukcja ogranicza możliwość stosowania materiału izolacyjnego o większej grubości np. niskie krokwie.

Profit-Matę stosuje się także jako izolację termiczną i akustyczną do stropodachów, podłóg i stropów drewnianych pomiędzy legarami oraz ścian zewnętrznych o konstrukcji szkieletowej drewnianej i stalowej. Jest niepalna – ma klasę A1, oznaczającą najwyższy poziom bezpieczeństwa pożarowego. Jest sprężysta, co zapewnia łatwy montaż bez sznurkowania.

W połączeniu z paroizolacjami ISOVER Vario zapobiega gromadzeniu się wilgoci, przez co zapewnia zdrowy mikroklimat i trwałość konstrukcji dachu. Należy do grupy produktów ISOVER wyróżnionych godłem Teraz Polska dla godnych zaufania polskich produktów najwyższej jakości.

Poznaj szczegółowe dane techniczne Profit-Maty.

ISOVER Vario KM Duplex

Inteligentna, aktywnie oddychająca, wytrzymała na rozrywanie, inteligentna folia paraizolacyjna ISOVER Vario KM Duplex o zmiennym oporze dyfuzyjnym 0,3 -5,0 m powstrzymuje przenikanie wilgoci do dachu zimą, zaś latem pozwala na odprowadzenie wilgoci. Wraz z systemem  taśm montażowych oraz mas klejących tworzy innowacyjny system zarządzania wilgocią w budynku, zapewnia szczelność oraz komfort wilgotnościowy poprzez  reagowanie na zmiany temperatury i wilgotności.

System ISOVER Vario oddycha - co oznacza, że ma zdolność regulowania przepływu wilgoci między wnętrzem domu a jego otoczeniem. Wilgoć nagromadzona w domu i docierająca do konstrukcji w postaci pary wodnej jest „wytwarzana” przez mieszkańców domu, którzy piorą, gotują, oddychają i pocą się.

Dzięki oddychającym właściwościom ISOVER Vario wilgoć nie zalega ani na konstrukcji, ani na izolacji i przedostaje się swobodnie do atmosfery. To wszystko odbywa się z pożytkiem zarówno dla zdrowia i samopoczucia mieszkańców (brak alergizujących grzybów i pleśni, brak duszności, zdrowy mikroklimat), jak i też z korzyścią dla trwałości konstrukcji domu i wydajności izolacji.

Poznaj szczegóły systemu ISOVER Vario.

Autor: Isover

Wełna mineralna ISOVER Super-Mata może mieć grubość: 5, 10, 15 lub 18 cm. Ta najcieńsza jest układana wszędzie tam, gdzie ze względów konstrukcyjnych nie można ułożyć grubszego materiału izolacyjnego

Autor: Isover

Inteligentna folia paraizolacyjna ISOVER Vario KM Duplex powstrzymuje przenikanie wilgoci do dachu zimą i pozwala na jej skuteczne odprowadzenie latem.

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY