logo

 

Zaplanowałeś w tym roku remont domu lub mieszkania i już go zakończyłeś lub zakończysz do 15 grudnia? Nie ma znaczenia, jaki rozmach ma Twój remont - może to być generalna przebudowa domu lub tylko lifting łazienki. Ważne, że jesteś z tego dumny i masz się czym pochwalić! Weź udział w konkursie i przyślij zgłoszenie!

Blachodachówka modułowa na każdy dach. Model Finnera

Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń. Dach jest dzięki temu odporny na różnorodne warunki klimatyczne.

Blachodachówka na każdy dach

Finnera to blacha dachówkowa produkowana w arkuszach o stałych o niewielkich wymiarach (1190 X 705 mm). Dzięki temu możemy kupić pokrycie na dach od ręki, prosto z magazynu. Blacha sprzedawana jest w pakietach obejmujących także wszystkie niezbędne akcesoria gwarantujące łatwy i sprawny montaż. Dzięki niewielkim wymiarom blachodachówki do minimum ograniczymy straty materiału, obniżając tym samym koszty inwestycji. Pozwoli nam to także na uniknięcie błędów wynikających z niedokładnego pomiaru połaci dachu. By ją zamówić, wystarczy znać całkowitą powierzchnię dachu. Blachodachówka Finnera sprawdzi się na każdym rodzaju dachu – prostym oraz dwuspadowym, a także na dachu o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Można ją zastosować w budynku nowo powstającym, a także remontowanym. Komponenty są tak zaprojektowane, że dokładnie do siebie pasują. Zakup można dowolnie uzupełniać o dodatkowe arkusze i akcesoria.

Proste szacowanie kosztów zakupu, transportu i montażu blachodachówki

Dach Finnera® jest sprzedawany w oparciu o standardowe arkusze blachy. Dlatego kalkulacja kosztów, zakup, transport i montaż są o wiele łatwiejsze, niż w przypadku blach ciętych na wymiar. Liczbę arkuszy modelu Finnera® i powiązanych z nim akcesoriów można łatwo obliczyć w kalkulatorze na stronie internetowej producenta (www.ruukkidachy.pl) przez podanie szerokości płaszczyzny dachu (W) i długości płaszczyzny dachu (L). Natomiast wizualizator pomoże nam dobrać kolor dachu do naszego domu.

Trwałość i gwarancja na blachodachówki

Zaletą blachodachówek Ruukki jest unikalna obróbka zewnętrznej powierzchni blachy, która najbardziej narażona jest na niszczące działanie warunków atmosferycznych. Finnera produkowana jest z blachy powlekanej specjalną powłoką organiczną Purex™ nadającą powierzchni wyjątkową trwałość i skutecznie zabezpieczającą ją przed korozją i skutkami działania promieniowania UV. Na pokrycie Finnera firma Ruukki udziela 40 lat gwarancji technicznej i 15 lat gwarancji estetycznej.

Najważniejsze cechy blachodachówki Finnera:

  • elegancki, wyróżniający się kształt,
  • niewielkie wymiary arkuszy,
  • dobra dostępność produktu,
  • nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza – FEB Forma opatentowana przez Ruukki technologia,
  • niewidoczne połączenia arkuszy,
  • łatwy i sprawny montaż - dzięki niewielkim rozmiarom transport na dach jest bezproblemowy, a podgięta krawędź redukuje ryzyko zarysowań arkuszy podczas układania na dachu oraz zwiększa bezpieczeństwo pracy. Produkt jest wygodny w transporcie i składowaniu na placu budowy,
  • odporność na trudne warunki atmosferyczne - Finnera to pokrycie dachowe zaprojektowane w Finlandii dla wymagającego klimatu i testowane w trudnych warunkach atmosferycznych. Dach wykonany z tego materiału jest wyjątkowo trwały i praktyczny,
  • łatwo dostępne wygodne moduły oraz komplet dopasowanych akcesoriów dachowych.

Blachodachówka modułowa Finnera dostępna jest w klasie jakości Ruukki 40.

Wszelkich informacji na temat produktu udzielają autoryzowani dystrybutorzy Ruukki i specjaliści w punktach sprzedaży Ruukki Express.

Autor: RUUKKI Polska

Dom pokryty blachodachówką Ruukki Finnera

Autor: RUUKKI Polska

ORGANIZATORZY

SPONSOR STRATEGICZNY