| muratordom.pl » Pomoc

Pomoc

Witamy w Pomocy serwisu Muratordom.pl.

Znajdziesz tu informacje na temat rejestracji i korzystania z serwisu.

Serwis Muratordom.pl
Rejestracja
Poleć znajomym
 
Napisz do nas

Co znajdziesz w serwisie Muratordom.pl?

 • Ogromną bazę informacji (kilka tysięcy interaktywnych artykułów) o wszystkim, co wiąże się z projektowaniem, budowaniem oraz remontowaniem domów i mieszkań, a także z aranżacją wnętrz i ogrodów.
 • Przejrzysty podział na bloki tematyczne: Budowa, Instalacje, Wnętrza, Kuchnia, Łazienka, Ogród, Prawo i EKO murator, ułatwiający poruszanie się po serwisie i szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.
 • Bezpłatne Porady ekspertów dotyczące prawa budowlanego, a także właściwego wyboru technologii, materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. 
 • Miesięczne tematy przewodnie przedstawiające pomysły i gotowe rozwiązania związane z budową oraz urządzaniem domu i mieszkania.
 • Ilustrowane zdjęciami artykuły "Zrób to sam", ciekawe aranżacje wnętrz, podpowiedzi, kalkulatory.
 • Pojedynki – umożliwiają zagłosowanie na konkretne rozwiązanie związane z budową i urządzaniem domu. Użytkownik może w tym miejscu sprawdzić, co podoba się innym, a także przeczytać artykuły dotyczące tematyki pojedynku.  
 • Testy i quizy, które pozwolą Użytkownikowi sprawdzić wiedzę z zakresu budownictwa i ekologii.
 • Prezentacje rozwiązań systemowych stosowanych przez producentów różnorodnych technologii.
 • Projekty domów z Kolekcji Muratora oraz praktyczne wskazówki dotyczące wyboru działki, formalności związanych z budową.
 • Nieruchomości – około 400 tys. ofert sprzedaży/wynajmu domów i mieszkań w serwisie tuznadziesz.pl/nieruchomosci. Dzięki przyjaznej wyszukiwarce Użytkownik znajdzie tutaj interesujące oferty zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego, bezpośrednie, jak i pochodzące z biur nieruchomości. Może również bezpłatnie zamieścić swoje ogłoszenie, jak i przeczytać najświeższe informacje i raporty dotyczące rynku nieruchomości.
 • Produkty – w tym miejscu prezentowane są produkty z serwisu tuznajdziesz.pl. To najobszerniejsza na rynku baza wiedzy o produktach z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażeniowej. Umożliwia ona nie tylko szybkie znalezienie konkretnych produktów i rozwiązań, lecz także porównanie ich parametrów technicznych i znalezienie dystrybutorów.
 • Finanse – w tym miejscu doradcy Murator FINANSE pomagają m.in. w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu hipotecznego czy konsolidacyjnego. Ponieważ współpracują z wieloma bankami, przedstawiona przez nich oferta uwzględnia indywidualne potrzeby i możliwości osób starających się o kredyt.
 • Zakupy – miejsce, w którym prezentujemy produkty z pasażu handlowego zakupy.muratordom.pl. Jego celem jest porównanie produktów i ich cen oraz umożliwienie dokonania zakupów w sieci. Pasaż stanowi ogromną bazę produktów związanych z budową domu, wykańczaniem wnętrz i wyposażeniem domu. Można je tutaj obejrzeć i porównać, zakupu natomiast dokonuje się już bezpośrednio w sklepie internetowym.
 • Galerie zdjęć, które będą inspiracją dla osób budujących oraz urządzających łazienki, kuchnie, wnętrza czy ogród.
 • Forum - największe w polskim internecie forum dyskusyjne o tematyce budowlanej. Stanowi platformę wymiany informacji i doświadczeń między budującymi, modernizującymi i wykańczającymi domy. Tematyka budowlana podzielona jest tutaj na przejrzyste działy tematyczne. Użytkownicy mają możliwość założenia własnego dziennika budowy w postaci bloga z komentarzami, stworzenia lokalnych grup budujących czy uzyskania tytułu najlepszego doradcy.
 • Sklep on line - internetowy sklep z wszystkimi publikacjami MURATOR S.A. Można w nim zamówić czasopisma, prenumeratę czasopism, numery archiwalne lub specjalne, a także wydania elektroniczne. W ofercie sklepu są również ksiązki, płyty, filmy czy komiksy.
 • Ogłoszenia drobne – każdy Użytkownik serwisu może w tym miejscu bezpłatnie w prosty sposób zamieścić swoje ogłoszenie drobne typu: kupię-sprzedam-wynajmę-zamienię.
 • Cotygodniowe newslettery z najciekawszymi informacjami z serwisu, pasażu zakupy.muratordom.pl oraz tuznajdziesz.pl (biuletyny wysyłane są do ponad 25 tys. Użytkowników).

Jak zarejestrować się w serwisie Muratordom.pl?

Rejestracja użytkownika jest wspólna dla serwisu oraz Forum Muratordom.pl. Oznacza to, że rejestrujesz się tylko raz, a następnie zarówno w serwisie Muratordom.pl, jak i na forum korzystasz z tego samego loginu i hasła.

Aby się zarejestrować należy przejść do strony Rejestracja i tam założyć swoje konto (swój profil). Jeśli jesteś już użytkownikiem Forum muratordom.pl, wystarczy że zalogujesz się w serwisie, korzystając ze swojego loginu i hasła.

W jaki sposób polecić artykuł/galerię znajomym?

Jeśli uznałeś, że nasze artykuły są godne polecenia, kliknij link „Poleć znajomym” znajdujący się w prawym, dolnym rogu każdego artykułu. Otworzy się formularz, do którego będziesz mógł wpisać adres e-mail Znajomego oraz własny, a także dodać swój komentarz.
Po kliknięciu przycisku „Wyślij” Twoja wiadomość zostanie wysłana pod wskazany adres.

Napisz do nas

Wszelkie uwagi i informacje o problemach związanych z korzystaniem z serwisu prosimy kierować na adres muratordom@murator.com.pl