| muratordom.pl » Ogród » Nowości rynkowe » Kosiarki Automover w nowych kolorach

Kosiarki Automover w nowych kolorach

Automower® Colour Collection to nowa linia osłon kosiarki w żywych metalicznych kolorach. Barwy reprezentują cztery żywioły: ogień, ziemię, powietrze i wodę, a ispiracją do ich powstania były... samochody.

Autor: HUSQVARNA

Cztery odcienie obudowy przeznaczone są dla 2 najpopularniejszych modeli: Husqvar na Automower 220 oraz Husqvarna Automower 230. Nowa linia składa się z 4 kolorów: pomarańczowego, brązowego, białego i granatowego.

Nowe osłony będą sprzedawane samodzielnie. Skierowane są zarówno do nowych klientów, jak i dotychczasowych posiadaczy kosiarki, chcących odmienić jej wygląd

Automover to kosiarki, które samodzielnie ścinają trawę, niezależnie od kształtu trawnika, przeszkód (takich jak np. rośliny, mała architektura ogrodowa, schody, ścieżki), ukształtowania terenu oraz pogody. Urządzenia są ekonomiczne, ciche, bezpieczne w użytkowaniu, lekkie, mają niewielkie rozmiary, charakteryzują się estetyką oraz nowoczesnymi kształtami.

Na polskim rynku dostępne są trzy modele kosiarek zasilanych energią elektryczną, przeznaczone do pielęgnacji trawników o powierzchni:

  • do 500 m2 – model Husqvarna Automower™ 210,
  • do 1800 m2 – model Husqvarna Automower™ 220AC,
  • do 3000 m2 – model Husqvarna Automower™ 230ACX.

Czwarty model Automower™ Solar Hybrid – dzięki zastosowaniu baterii słonecznych jest zasilany częściowo energią słońca i przeznaczony do koszenia trawników o powierzchni nie większej niż 2100 m2. 

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Przeczytaj dodatkowo:
Stabilna nawierzchnia z DuPont™ GroundGrid™

DuPont™ GroundGrid™ umożliwia w prosty i szybki sposób stworzenie stabilnej nawierzchni z...