| muratordom.pl » Ogród » Domowy warsztat » Wiosenne porządki. Akcesoria i środki czyszczące do myjek ciśnieniowych

Wiosenne porządki. Akcesoria i środki czyszczące do myjek ciśnieniowych

Myjka wysokociśnieniowa to urządzenie, którym zdołasz wyczyścić prawie wszystko. Musisz mieć jednak bogaty zestaw akcesoriów i środków czyszczących.

Tagi: Kärcher
Autor: Karcher

Im więcej masz akcesoriów, tym więcej korzyści przyniesie ci posiadanie myjki ciśnieniowej

Wiosna to czas intensywnych porządków. Właśnie teraz warto więc dokupić dodatkowe akcesoria czyszczące do myjki wysokociśnieniowej, aby w pełni wykorzystać potencjał tego urządzenia. Dzięki nim umyjesz nawierzchnię przed garażem, ale też posadzkę w garażu i prowadzącą do niego bramę. Doprowadzisz do porządku meble ogrodowe, taras, schody, elewację czy rynny. Praca pójdzie sprawnie i znacznie szybciej, niż gdybyś musiał korzystać ze standardowej dyszy.

Akcesoria czyszczące

Strumieniem pod wysokim ciśnieniem jesteśmy w stanie wyczyścić wiele powierzchni np. umyjesz samochód, rower, motocykl. Zmyjesz brud z mebli ogrodowych, albo wymieciesz liście, szyszki i gałązki z rynien. Jeśli natomiast dokupisz kilka dodatkowych akcesoriów, znacznie rozszerzysz spektrum możliwości myjki. Jednym narzędziem zdołasz wtedy wyczyścić cały dom i posesję.

Autor: Karcher

Odpowiednie końcówki posłużą do mycia okien, czyszczenia elewacji lub szorowania powierzchni poziomych

Do czyszczenia kostki brukowej i nie tylko

Myjka ciśnieniowa doskonale nadaje się do czyszczenia dużych płaskich powierzchni. Użyjesz jej do usuwania zabrudzeń z tarasu lub ze schodów, ale pomoże też umyć bramę garażową. Obojętne bowiem, czy będziesz czyścił płaszczyzny poziome czy pionowe – myjka wykaże jednakową skuteczność. Aby jednak uzyskać lepsze rezultaty, myjkę warto wyposażyć w specjalne akcesorium do powierzchni płaskich. Ma ono dwie oddzielne dysze zamontowane na obracającym się śmigle, dzięki czemu wydajność mycia jest dziesięć razy większa w porównaniu z tradycyjną dyszą.

WARTO WIEDZIEĆ

T-Racer T 550

T-Racer T 550 jest przeznaczony do mycia powierzchni płaskich. Został tak zaprojektowany, że nawet podczas czyszczenia w pionie, nie dojdzie do rozpryskiwania wody na boki. Specjalna kratka ochronna zabezpiecza dysze przed uszkodzeniem, do którego mogłoby dojść podczas czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem. Płynna regulacja strumienia wody pozwala dostosować ciśnienie robocze do rodzaju czyszczonej powierzchni. T-Racer ma również wbudowany dozownik środka czyszczącego z systemem Plug 'n' Clean, a w wyposażeniu dostępny jest również uniwersalny środek czyszczący w 1l opakowaniu.

Szczotka zamiast lancy

Specjalna szczotka pozwala usunąć każdy, nawet ten najbardziej uporczywy, brud ze schodów, tarasu, posadzki w garażu. Jest wyposażona w trzy dysze ciśnieniowe i ściągaczkę ułatwiającą zgarnianie brudnej wody, co znacznie ułatwia pracę. Szczotka nie jest duża i z powodzeniem dotrzesz z nią nawet w trudno dostępne zakamarki. Usunie brud z narożników, wnęk czy załomów.

Autor: Karcher

Szczotka Power PS 40 ma aż trzy dysze ciśnieniowe. Mycie odbywać się będzie bez rozprysków wody więc nie ma ryzyka, że czyszcząc jedna powierzchnię zachlapiesz i zabrudzisz inną

Tuznajdziesz
Porównaj