Muratordom.pl Logo
google plus facebook Newsletter nr 737
kalendarz 23 Marzec, 2017 kropkaMurator.tv kropkaForum.muratordom.pl kropkaZrobiszsam.pl kropkaProjekty.murator.pl kropkaOfero24.pl
Zaprenumeruj Murator Poradniki budowlano-remontowe Poradniki ogrodnicze
Nie przegap:
Podłoga na gruncie: 9 najczęstszych błędów
Źle wykonana podłoga na gruncie? Konsekwencje mogą być niebezpieczne i kosztowne dla budowanego domu. Jak zatem uniknąć kłopotów na tym etapie budowy? Prezentujemy 9 błędów najczęściej popełnianych przy wykonywaniu podłogi na gruncie.
15 prac domowych, którymi zaimponujesz kobiecie
Przedstawiamy prace domowe, którymi zaimponujesz swojej kobiecie - żonie, mamie, dziewczynie lub siostrze. Warto czasami zaskoczyć ukochaną osobę i zrobić dla niej coś, zanim zdąży o to poprosić.
Cięcie iglaków. Kiedy i jak ciąć tuje, cisy, sosny, jodły. Poradnik
Cięcie iglaków to zabieg niezbędny do tego, aby kontrolować ich pokrój oraz utrzymać rośliny w dobrej kondycji. Podpowiadamy, kiedy i jak ciąć tuje, cisy, sosny, jodły.
Płytki kamieniopodobne na elewację i do wnętrz
Kamień ozdobny to ponadczasowy materiał wykończeniowy. Płytki kamieniopodobne można stosować niemal wszędzie - na elewacji, ogrodzeniu, a także we wnętrzu. Dzięki różnorodności barw i faktur można uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny.
Dom z bali - czy opłaca się kupić stary dom drewniany?
Dom z bali można wybudować od podstaw. Można też kupić gotowy, stary dom drewniany na rynku wtórnym. Podpowiadamy, które usterki bali i konstrukcji budynku są łatwe do usunięcia, a które dyskwalifikują dom.
Deski kompozytowe z nowego eko surowca w pełni odpornego na warunki atmosferyczne
Ten ekologiczny i podlegający recyklingowi surowiec kompozytowy do produkcji profili, płyt i desek kompozytowych charakteryzuje się właściwościami, o których kompozyty dostępne do tej pory na rynku mogą tylko pomarzyć.
Darowizna pieniężna. Kiedy jest zwolniona z podatku? Jakie formalności trzeba załatwić?
Jeśli rodzina chce finansowo wspomóc budowę Twojego domu, zakup mieszkania czy spłatę kredytu, pamiętaj o przysługujących Ci w tej kwestii ulgach. Sprawdź, jakiej wysokości darowizna jest wolna od podatku.
Energooszczędność w pakiecie. Uniwersalny kołnierz uszczelniający do okien dachowych
Energooszczędność to jedno z najważniejszych zagadnień w budownictwie. Wzrastające ceny energii skłaniają nas do poszukiwania produktów budowlanych o lepszych parametrach termoizolacyjnych.
Zapraszamy na Targi Budowlane Bud-Gryf 2017
Targi Budowlane Bud-Gryf to okazja do zapoznania się z ofertą producentów materiałów budowlanych i instalacyjnych. Udział w imprezie zapowiedziało około 150 wystawców. To jedyne na Pomorzu Zachodnim targi branży budowlanej i energetycznej.
Rolety zewnętrzne i moskitiery - sposoby montażu, realne korzyści z zastosowania
Rolety zewnętrzne zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń latem i zbytnią utratą ciepła zimą. Dzięki montażowi tego typu produktów obniżysz poziom hałasu, a także skutecznie zabezpieczysz dom przed włamaniem.
Konkurs z nagrodami gwarantowanymi
Zmień pieniek w oryginalny stołek
Czytaj na komórce i tablecie
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie materiałów z serwisu Muratordom.pl bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione. Aby nie otrzymywać więcej od nas wiadomości, kliknij tu.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2002-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by Supermedia