Muratordom.pl Logo
google plus facebook Newsletter nr 746
kalendarz 25 Maj, 2017 kropkaMurator.tv kropkaForum.muratordom.pl kropkaZrobiszsam.pl kropkaProjekty.murator.pl kropkaOfero24.pl
http://www.gaspol.pl/wybierz-gaz-plynny/?utm_source=banner&utm_medium=banner_murator&utm_campaign=murator
Zaprenumeruj Murator Poradniki budowlano-remontowe Poradniki ogrodnicze
W tygodniu polecamy:
Czyszczenie kostki brukowej: plamy z oleju, tłuszczu i inne zabrudzenia na kostce.
Wiosna to czas na mycie i czyszczenie kostki brukowej. Podpowiadamy, jak wyczyścić kostkę i usunąć z niej mech, plamy z oleju silnikowego czy grillowanego mięsa. Kiedy konieczna jest impregnacja kostki brukowej?
Zalety dachówek ceramicznych. Dlaczego warto wybrać pokrycie z dachówek ceramicznych?
Przedstawiamy najważniejsze zalety dachówek ceramicznych. Dowiedz się, z czego powstają dachówki, przez ile lat nie tracą swoich właściwości, a także co sprawia, że są świetnym izolatorem akustycznym.
Rozbiórkowe drewno w domu. Gdzie kupić i jak wykorzystać drewno z odzysku?
Rozbiórkowe drewno, czyli stare deski lub belki konstrukcyjne to obecnie cenny materiał. Na drewno z odzysku polują architekci wnętrz, wytwórcy stylowych mebli oraz inwestorzy. Zobacz, jak je wykorzystać we wnętrzu.
Poddasze dobrze wykończone - jak w sposób naturalny doświetlić poddasze?
Aby mieszkać na poddaszu wygodnie i komfortowo, warto zadbać o doświetlenie światłem naturalnym nie tylko pomieszczeń pod skosami, lecz także ciągów komunikacyjnych i schodów.
Wełna mineralna skalna i szklana. Porównanie i zastosowanie dwóch rodzajów wełny mineralnej
Wełna mineralna skalna i szklana są z pozoru identyczne. Obie stanowią dobrą izolację termiczną, akustyczną i przeciwogniową. Mają jednak cechy, które je różnią. Zobaczmy, jakie.
Plamy po malowaniu ścian. Jak się ich pozbyć?
Przed malowaniem postanowiono przenieść szafki z jednej ściany na drugą. Ściany zostały oczyszczone, zaszpachlowane, ponownie wyczyszczone i zagruntowane. Po nałożeniu farby, w miejscach półek pozostały plamy. Z czego to wynika i jak się ich pozbyć? EKSPERT RADZI
Kocioł kondensacyjny - budowa i zasady działania
W spalinach kotłów jest para wodna. W wyniku jej skraplania uwalnia się ciepło, które można wykorzystać do ogrzewania domu. Potrzebny jest do tego kocioł kondensacyjny. Sprawdź, jak jest zbudowany i w jaki sposób działa kondensacyjny kocioł gazowy. Dowiedz się, jak powinna być wykonana instalacja c.o.
Planujesz remont lub budowę domu? Znajdź wykonawcę!
Chcesz zbudować dom lub pomalować mieszkanie? Szukasz wykonawcy, ale chcesz porównać kilka ofert i sprawdzić opinie o firmie? Dodaj swoje zlecenie, niech specjalista sam Cię znajdzie i wyśle ofertę przygotowaną wyłącznie dla Ciebie.
Szlifowanie - jak pracować szlifierką do drewna? VADEMECUM
Szlifierka do drewna to niezbędnik w warsztacie stolarza hobbysty. Szlifowanie drewna i materiałów drewnopochodnych wymaga znajomości podstawowych zasad i wiedzy na temat obrobki drewna. Jak pracować szlifierką do drewna?
Komoda ze zdjęciem
KONKURS plastyczny "Okiem małego kreatora"
Czytaj na komórce i tablecie
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie materiałów z serwisu Muratordom.pl bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione. Aby nie otrzymywać więcej od nas wiadomości, kliknij tu.
Copyrights © ZPR Media S.A. 2002-2017 | Design by ZPR Media S.A. | Hosted by Supermedia