| muratordom.pl » Kuchnia » Projekty i aranżacje » Aranżacja kuchni otwartej. Sprawdź na przykładzie, jak nadać kuchni lekkości

Aranżacja kuchni otwartej. Sprawdź na przykładzie, jak nadać kuchni lekkości

Jasna ściana, biała podłoga i lekkie krzesełka z przejrzystego plastiku połączone z nowoczesnym stylem nadają kuchni lekkości. Aranżacja z pozoru chłodnej kuchni została przełamana soczystą zielenią i ciepłym brązem drewna. Dzięki temu biała kuchnia nie jest zimna i minimalistyczna, wręcz przeciwnie - zaprasza kolorem. Oto niezwykle lekka aranżacja kuchni. Zobacz zdjęcia!

Nowoczesna aranżacja kolorowej kuchni

Jolanta mieszka z rodziną we Francji. Na co dzień opiekuje się dwuletnim synkiem. Jej hobby to urządzanie wnętrz i śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu. Nic więc dziwnego, że swoje warszawskie mieszkanie obmyśliła w każdym szczególe. Kuchnię postanowiła zaaranżować nowocześnie. Ale nie minimalistycznie, bo ten styl jest dla niej za zimny. Chciała, żeby było przejrzyście, ale kolorowo i wesoło.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Meble kuchenne w nietypowym wydaniu

Wykonane na zamówienie meble kuchenne miały być przede wszystkim funkcjonalne. Chcąc urozmaicić wizualnie monotonne ciągi szafek, Jola zestawiła fronty fornirowane jatobą z tymi pokrytymi białym laminatem. Wycinki z gazet w ozdobnych ramkach, tablice informacyjne z zakładów pracy, to odrobina żartu i przekory w subtelnym wnętrzu.

Wokół stołu w kuchni

Przy owalnym, białym stole kuchennym włoskiej marki Calligaris właściciele zasiadają do obiadów i kolacji. Zielone krzesła przyjechały z Włoch, ale takie same, o nazwie Gliss, można kupić w polskim sklepie Chairconcept.

Lekkości i oryginalności dodaje pomieszczeniu biała podłoga, na której przejście ze strefy kuchennej do jadalnej akcentują szare pasy.

Szeroki parapet służy jako barek. Tutaj Jola i Christophe rozpoczynają warszawski dzień. Oboje zgodnie twierdzą, że jadalniany kącik przy oknie to jedno z ich ulubionych miejsc w całym mieszkaniu.

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Dobre oprawy oświetleniowe do kuchni. Dlaczego...

Projektując kuchnię warto zadbać o dobrej jakości oprawy oświetleniowe. Kuchnia jest bowiem pomieszczeniem...

Kolory w kuchni - najmodniejsze połączenia...

Wybierajmy odcienie barw, które połączone ze sobą stworzą spójną kompozycję. Zobacz, jak...

Remont kuchni - Jak się przygotować? Ile to...

Remont kuchni to nie lada wyzwanie. Potrzeby jest dobry projekt, sprawdzony fachowiec i odpowiednie...

Aranżacja salonu z kuchnią. Zobacz, jak...

Zobacz ciekawą aranżację salonu połączonego z kuchnią. Jest tu nie tylko modnie, ale i bardzo przytulnie. To...

Projektowanie kuchni w nowym mieszkaniu. Szybka,...

Projektowanie kuchni w nowym mieszkaniu: poradnik. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu zabudowy i...