| muratordom.pl » Kuchnia » Projekty i aranżacje » Ergonomia w kuchni, czyli jak wykorzystać przestrzeń pod zlewem

Ergonomia w kuchni, czyli jak wykorzystać przestrzeń pod zlewem

Kuchnia powinna być wygodna i funkcjonalna. Warto w jej aranżacji wykorzystać rozwiązania, które zapewnią wysoki komfort użytkowania w codziennych pracach kuchennych. Jednym z nich jest szafka zlewozmywakowa, która pomieści sortowniki na śmieci, środki czystości, gąbki, ściereczki i będzie otwierać się samoczynnie.

Szuflada zlewozmywakowa - organizacja i porządek w kuchni

Zamiast maskownicy pod zlewem polecamy umieścić szufladę zlewozmywakową. W ten sposób można zyskać miejsce tam, gdzie wcześniej go nie było. Jest ona stworzona do przechowywania środków czystości, podręcznych gąbek, ściereczek. Pozwala na usunięcie tych przedmiotów z blatu i sprawia, że kuchnia zachwyca porządkiem.

Autor: BLUM

Optymalnie zaplanowana przestrzeń użytkowa w kuchni

Nad szufladą na sortowniki na śmieci warto zamontować szufladę wewnętrzną TANDEMBOX – pomieści ona szmatki, ściereczki, zapasowe gąbki etc. To sprytny sposób na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni w kuchni.

Autor: BLUM

Meble otwierane dotykiem - system elektrycznego wpomagania ruchu

Problem przyziemny, lecz dobrze znany każdemu z nas. Jak otworzyć szafkę z sortownikami na śmieci mając zajęte ręce? Jest na to proste rozwiązanie. Szuflada na sortowniki śmieci TANDEMBOX wyposażona w elektryczne wspomaganie otwierania. Lekkie naciśnięcie frontu biodrem, kolanem lub stopą wystarczy, by szuflada otworzyła się jakby samoczynnie. To wszystko dzięki SERVO-DRIVE uno.

System można zastosować w już istniejącej kuchni, niezbędne jest tylko 41 mm przestrzeni z tyłu szuflady Blum oraz gniazdko, aby podłączyć urządzenie.

Autor: BLUM

Blum

Okucia najwyżej jakości

Wszystkie okucia firmy Blum są najwyższej jakości. Produkty zostały objęte Dożywotnią Gwarancją producenta. Od ponad 60 lat sprawdzają się w kuchniach na całym świecie – w tym również w Polsce.

Przeczytaj dodatkowo:
Kuchnia bez wad - ARTYKUŁ DO POBRANIA

Sztywny układ funkcjonalny sprawia, że kuchnia jest miejscem, w którym przeróbki i...

Aranżacja salonu z kuchnią. Zobacz, jak...

Zobacz ciekawą aranżację salonu połączonego z kuchnią. Jest tu nie tylko modnie, ale i bardzo przytulnie. To...

Z jakich materiałów może być wykonany...

Obok tradycyjnych zlewozmywaków stalowych najlepsi producenci mają w ofercie także te wykonane z...

Kuchnia otwarta na salon. Plusy i minusy...

Nowoczesna kuchnia otwarta na salon to coraz częściej spotykane rozwiązanie we współczesnym...

Aranżacja kuchni w stylu skandynawskim....

Skorzystaj z naszych wskazówek i dowiedz się, jak urządzić kuchnię zgodnie z założeniami stylu...

Biała kuchnia z wyspą. Mimo zimnych kolorów,...

Prosta, a zarazem nowoczesna. Biała, a mimo to przytulna. Tak pokrótce można opisać wnętrze...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.