| muratordom.pl » Kuchnia » Nowości rynkowe » Płyty gazowe - dla gotujących dużo i mało

Płyty gazowe - dla gotujących dużo i mało

Jeżeli nie przepadasz za urządzeniami elektrycznymi, spędzasz dużo czasu w kuchni lub wręcz przeciwnie - nie lubisz gotować, rozwiązaniem dla Ciebie może się okazać jedna z trzech propozycji firmy BEKO.

Autor: BEKO

Od lewej: BEKO HIS 74220 S, HDG 32210 SX, HIG 75220 SX

W projektach kuchni coraz rzadziej sięga się po urządzenia wolnostojące, zwłaszcza po kuchenki. Ich rolę przejmują płyty grzejne do zabudowy, które pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń i lepiej pasują do nowoczesnych wnętrz. Jeżeli zatem zdecydowałeś się na zabudowę kuchenną, a nie chcesz rezygnować z gotowania na gazie, możesz sięgnąć po jeden z trzech modeli firmy BEKO: HDG 32210 SX, HIS 74220 S lub HIG 75220 SX.

Nowa płyta gazowa na czarnym szkle

BEKO HIS 74220 S to płyta gazowa o szerokości 70 cm. Wyposażono ją w cztery palniki o zróżnicowanej mocy oraz palnik WOK. Palniki umieszczono na czarnej, eleganckiej szklanej płycie, którą łatwo utrzymać w czystości. Ruszty wytrzymają ciężar nawet najcięższego garnka. Dużym ułatwieniem są zapalarki w każdym pokrętle. W trosce o bezpieczeństwo, zastosowano zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Sugerowana cena detaliczna płyty to 1299 zł.

Gazowa płyta grzejna typu domino

Płyta grzejna typu domino nadaje się do małych kuchni, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Urządzenie to rozwiązanie dla osób, które rzadko gotują, jednak nie chcą całkiem rezygnować z samodzielnego przyrządzania potraw. Płyta gazowa HDG 32210 SX ma tylko 30 centymetrów szerokości i wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyposażono ją w 2 palniki. Przy obu zastosowano zabezpieczenie przeciwwypływowe, które odcina dopływ gazu, jeśli płomień zostanie zgaszony przez podmuch wiatru lub na skutek zalania. Płyta ma emaliowany ruszt. Urządzenie wyposażono w zapalarkę gazu w przycisku. Kosztuje ok. 399 zł

Płyta gazowa o szerokości 70 cm

Z myślą o osobach, które gotują dużo i często kilka dań naraz, producent przygotował płytę gazową HIG 75220 SX o szerokości 70 cm. Ma 5 palników, w tym palnik typu WOK. Każdy z nich wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Płytę wyposażono w żeliwne ruszty i srebrne pokrętła ze zintegrowaną zapalarką. Dostępna jest w kolorze Inox, a jej sugerowana cena to 1519 zł.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Włoska kawa z ekoekspresu

Nowe ekspresy De’Longhi umożliwią przygotwanie prawdziwej włoskiej kawy w prosty i szybki...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Włoska kawa z ekoekspresu

Nowe ekspresy De’Longhi umożliwią przygotwanie prawdziwej włoskiej kawy w prosty i szybki...

Odkurzacze z zielonej linii Eco

Dwa najnowsze modele odkurzaczy firmy Samsung z ekologią łączy nie tylko miły dla oka zielony kolor i motyw...

Gotuj się na dizajn

Elektryczne czajniki nie muszą być nudne. Haen zerwał z kuchenną monotonią i przygotował oryginalne, pięknie...

Nowoczesne lodówki w starym stylu

Styl old fashion powraca nie tylko w modzie, ale także w wystroju i wyposażeniu wnętrz. Postawiła na niego...

Z kwiatowym wzorem

Z myślą o indywidualistach, którzy w kuchni cenią nie tylko funkcjonalność, ale i formę, firma Samsung...