| muratordom.pl » Kuchnia » Nowości rynkowe » Nowoczesne lodówki w starym stylu

Nowoczesne lodówki w starym stylu

Styl old fashion powraca nie tylko w modzie, ale także w wystroju i wyposażeniu wnętrz. Postawiła na niego firma Gorenje w nowej kolekcji lodówek w stylu retro.

Retro Gorenje to linia, której design oparty jest na stylu sprzętów z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Lodówki wyróżniają się delikatnymi, obłymi kształtami, oryginalnymi, masywnymi klamkami oraz różnorodną kolorystyką. W kolekcji wyróżniono 3 wersje: Chic, Vintage i Funky. Charakteryzują się one bogatą paletą barw od orzeźwiającej jasnej zieleni, soczystej pomarańczy i malinowego różu poprzez zmysłowe bordo, szlachetne srebro oraz głęboką czerń aż do kolorów gorzkiej czekolady, kawy z mlekiem i subtelnej kości słoniowej. Najnowsza kolekcja firmy Gorenje może się spodobać osobom, które chcą zaznaczyć swój indywidualizm i poczucie dobrego smaku. 

 

Retro Chic

W skład kolekcji wchodzą lodówki w trzech kolorach: Bordeaux, Silver, Black. Wszystkie wersje kolorystyczne są dostępne w trzech modelach: chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa z zamrażarką u dołu, chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa z zamrażarką u góry oraz chłodziarka jednodrzwiowa z zamrażalnikiem wewnętrznym.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Retro Vintage

Kolekcja spodoba się osobom o romantycznym usposobieniu, lubiącym naturalne kolory. Chłodziarko-zamrażarki dostępne są w trzech odcieniach: Dark Chocolate, Royal Coffee, Champagne. Linia ta oferuje dwa typy lodówek: chłodziarko-zamrażarkę dwudrzwiową z zamrażarką u dołu oraz chłodziarko-zamrażarkę dwudrzwiową z zamrażarką u góry.

Retro Funky

Z myślą o osobach, które uwielbiają żyć pełnią życia, została stworzona linia Funky. Jednodrzwiowe chłodziarki z zamrażalnikiem wewnętrznym energetyzują intensywnymi barwami: świeżą zielenią modelu Lime Green, słodkim różem Raspberry Pink oraz orzeźwiającym pomarańczem Juicy Orange. Uzupełnieniem są oryginalne klamki, dostępne w dwóch wersjach: chromowanej oraz w kolorze wykończenia

Poza ciekawym designem w modelach zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne, przyjazne dla użytkownika i środowiska. Urządzenia są tanie w eksploatacji - jednodrzwiowe chłodziarki z zamrażalnikiem wewnętrznym są w klasie energetycznej A+. Najwyższą wydajność energetyczną A++ mają natomiast dwudrzwiowe chłodziarko-zamrażarki zarówno z zamrażalnikiem górnym, jak i dolnym.

Oprócz podstawowych funkcji modele wyposażono w funkcję szybkiego zamrażania i możliwość schładzania świeżego jedzenia. Dodatkowo w dwudrzwiowych chłodziarko-zamrażarkach z zamrażalnikiem dolnym zastosowano specjalny system obiegu powietrza, który pozwala stale utrzymywać temperaturę 0oC. Inna funkcja z kolei pozwala zachować i przedłużyć świeżość szybko psującego się jedzenia. Ochronę antybakteryjną żywności zapewnia materiał zawierający nieorganiczny związek chemiczny srebra. Pokryte są nim wewnętrzne panele i drzwi urządzeń.

Modele dostępne są w sprzedaży od grudnia 2009 r.

Płyty gazowe - dla gotujących dużo i mało

Jeżeli nie przepadasz za urządzeniami elektrycznymi, spędzasz dużo czasu w kuchni lub wręcz...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Z kwiatowym wzorem

Z myślą o indywidualistach, którzy w kuchni cenią nie tylko funkcjonalność, ale i formę, firma Samsung...

Odkurzacze z zielonej linii Eco

Dwa najnowsze modele odkurzaczy firmy Samsung z ekologią łączy nie tylko miły dla oka zielony kolor i motyw...

Gotuj się na dizajn

Elektryczne czajniki nie muszą być nudne. Haen zerwał z kuchenną monotonią i przygotował oryginalne, pięknie...

Włoska kawa z ekoekspresu

Nowe ekspresy De’Longhi umożliwią przygotwanie prawdziwej włoskiej kawy w prosty i szybki...

Gotuj gładko

Nowe płyty indukcyjne Gaggenau są teraz supergładkie. Dzięki sterowaniu Twist-Pad tworzą z blatem jednolitą...