| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » System automatycznego sterowania temperaturą w łazience

System automatycznego sterowania temperaturą w łazience

KAN Therm - inteligentny system sterowania temperaturą w łazience

Autor: KAN Sp. z o.o.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu możesz mieć komfortową temperaturę w łazience dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. System KAN-therm Smart zapewnia szybką i łatwą w obsłudze bezprzewodową regulację temperatury i innych parametrów ogrzewania (lub chłodzenia) podłogowego (bądź ściennego). Bezprzewodowa listwa elektryczna z podłączeniem LAN komunikuje się radiowo z termostatami z wyświetlaczem LCD, które pełnią funkcję czujników temperatury oraz służą do wyświetlania i przekazywania informacji sterujących systemem siłowników. Dzięki systemowi obsługa układu ogrzewania jest wygodna i energooszczędna.

Cena: 404 zł, listwa do ośmiu termostatów – 1833 zł, siłownik – 129 zł.

Producent: KAN, Białystok, tel. 85 749 92 00, www.kan-therm.com

Powierzchnia prysznicowa zamiast brodzika łazienkowego

Xetis - powierzchnia prysznicowa firmy Kaldewei

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.