| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Światło w ramkach. Efektowne oprawy do oświetlenia punktowego

Światło w ramkach. Efektowne oprawy do oświetlenia punktowego

Sufitowe oprawy punktowe z serii SEIDY, firmy Kanlux

Autor: KANLUX

Sufitowe oprawy punktowe z serii SEIDY pojawiają się wszędzie tam, gdzie liczy się jakość i oryginalność. Minimalistyczny design oraz kompatybilność z nowoczesnymi źródłami światła sprawiają, że oprawy te są jednocześnie atrakcyjne wizualnie i energooszczędne. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium stanowi eleganckie wykończenie każdego wnętrza. Dostępne są różne modele opraw: pojedyncze, podwójne, potrójne, a nawet poczwórne, a także rozmaite ich kształty – zarówno kwadratowe, jak i okrągłe lub w kształcie łezki.

Cena: od 62,90 zł.

Producent: KANLUX, Radzionków, tel. 32 388 74 00, www.kanlux.pl

Smartfon wszystko obsłuży. Inteligente sterowanie domowymi urządzeniami

LOOX - system firmy BNT do sterowania urządzeniami elektroinstalacyjnymi

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.