| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Ściany inaczej - cegłopodobna płytka gipsowa

Ściany inaczej - cegłopodobna płytka gipsowa

Płytka gipsowa Parma, producent Stegu

Autor: Stegu

Parma – cegłopodobna płytka gipsowa – to nowatorski produkt na rynku okładzin ściennych – płytka połączona z fugą. Główną jej zaletą jest szybki i prosty montaż, który nie wymaga fugowania. Nie ma także obawy, że niewłaściwe wypełnienie spoin lub źle dobrana barwa fugi zepsują efekt estetyczny. Dzięki płytkom Parma uzyskujemy ścianę ceglaną z fugą dokładnie w tym samym kolorze co płytka.

Parma sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Występuje w jednym odcieniu kolorystycznym – białym, jednak można przemalować ją na dowolny kolor.

Cena - ok. 35 zł/0,5 m2

Producent: Stegu, Jełowa, tel. 77 421 12 24, www.stegu.pl

Płytki z cegły do wykańczania wnętrz

Płytki z cegły, Interbot Plus

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.