| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Powierzchnia prysznicowa zamiast brodzika łazienkowego

Powierzchnia prysznicowa zamiast brodzika łazienkowego

Xetis - powierzchnia prysznicowa firmy Kaldewei

Autor: Kaldewei

XETIS to nowe systemowe rozwiązanie firmy Kaldewei – powierzchnia prysznicowa montowana w płaszczyźnie podłogi oraz odpływ ukryty w ścianie. Wyróżnia go nowoczesne wzornictwo, które umożliwia stworzenie wyjątkowej przestrzeni łazienki. Powierzchnia prysznicowa ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm jest łatwa w utrzymaniu czystości, higieniczna, odporna na zarysowania i środki chemiczne. XETIS jest dostępny w kolorze białym lub jednym z palety barw matowych CCC (szarości, beże, brązy, czerń) zgodnych z aktualnymi trendami. Rozmiary powierzchni: od 90 x 90 do 100 x 180 cm.

Cena: od 2780 zł.

Producent: Kaldewei, Raszyn, tel. 22 720 16 03, www.kaldewei.pl

Grzejnik łazienkowy, po którym możesz pisać

Indivi New - gerzejnik łazienkowy ze szklanym ekranem, firmy Instal-Projekt

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.