| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Panele na ścianie i w skrzydle. Drzwi idealnie dopasowane do podłogi

Panele na ścianie i w skrzydle. Drzwi idealnie dopasowane do podłogi

Doors and Floors - drzwi firmy Classen, które zawierają fragmenty paneli podłogowych

Autor: CLASSEN

Doors and Floors to drzwi, które zawierają fragmenty paneli podłogowych – zarówno jako element konstrukcyjny, jak i ozdobny. Dzięki temu łatwo jest je dobrać do podłogi i stworzyć we wnętrzu spójną całość. Ta nowa marka firmy Classen składa się z pięciu kolekcji oferujących 14 modeli drzwi w ponad 20 dekorach. Odcień skrzydła drzwiowego można dopasować kolorystycznie nie tylko do podłogi, lecz także ościeżnicy, przylgi ościeżnicy i listwy przypodłogowej. Każdą z kolekcji wyróżnia nowoczesny design, praktyczne rozwiązanie konstrukcyjne oraz duża odporność na zarysowanie i ścieranie.

Cena: 922 zł.

Producent: Classen-Pol, Zwonowice k. Rybnika, tel. 32 429 20 00, www.classen.pl

Nowoczesne i funkcjonalne. Drzwi wewnętrzne dopracowane w najmniejszym detalu

Semko Inox - drzwi wewnętrzne firmy Centurion

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.